עולם הדשא סינטטי הוא מגוון, רחב ומלא בסוגים שונים, מחירים ואיכויות. בעבר היה הרבה יותר פשוט לבחור דשא סינטטי למגרשי ספורט, כי היה פשוט סוג אחד, אך כיום יש כל כך רבה סוגים מומלצים ולכן התהליך של הבחירה הוא קצת יותר קשה. כאן אנחנו נכנסים לתמונה, המומחים של דשא עוז יוכלו לעזור לכם במשימה המורכבת הזו ולבחור עבורכם את הסוג המתאים למגרש, בהתאם לאופי המשחק, צרכים וכדומה. אנו נדאג שהדשא שיכסה את המגרש יהיה הכי איכותי שיש.

 

משטחי דשא סינטטי למגרשי ספורט

דשא סינתטי למגרשי ספורט יש לבחור בקפידה רבה. יש לזכור שזול שהוא בסופו של דבר הוא היקר ביותר ולכן על מחיר אל תחסכו, אלא לכו על הדשא האיכותי והטוב ביותר, שימנע החלקות, פציעות מיותרות וישמור על בטיחות השחקנים. לפני רכישת דשא סנטטי יש לשים לב למספר פרטמרים חשובים:

  1. רכות- משטח מפלסטיק קשה במיוחד עלול לפצוע את השחקנים, אך גם עלול שהמשטח לא יהיה רך מדי, מכוון שמשטחים מסוג זה עלולים להיקרע בקלות.
  2. עמידות המשטח בפני משקל כבד
  3. עמידות בפני תנאי מזג אוויר קשים

כל הפרמטרים הם מאוד חשובים להענקת סביבת אימונים איכותית, חיונית ואפקטיבית עבור השחקנים. בדשא עוז תוכלו להשיג דשא סינטטי איכותי במיוחד למגרשים, הכולל התקנה מושלמת, דשא ירוק במהלך כל השנה. כל המדשאות שלנו עברו בקרת איכות. אנו בעלי תו תקן של: FIFA, DOMO, ISO, מכון התקנים הישראלי.

במידה ואתם מחפשים דשא סינטטי למגרשי ספורט, הגעתם אל המקום הנכון. לפרטים נוספים חייגו 1-700-702-602