דשא סינטטי למגרשי ספורט

דשא סינטטי למגרשי ספורט

DOMO SPORTS GRASS מאושרת כספק מועדף FIFA Preferred Producer והיא מציעה לכם דשאים סינטטיים מקצועיים שעומדים בתקינה מקצועית ומחמירה של מעבדות FIFA. בנוסף, הם בעלי תקנים אירופאים מחמירים והם מאושרים גם על ידי UEFA , כי על איכות לא מתפשרים.

 דשא עוז ספורט מייצגת באופן בלעדי בישראל את חברת DOMO SPORTS GRASS הבלגית, אשר נחשבת למובילה עולמית בפיתוח ובייצור דשאים סינטטיים מקצועיים למגרשי כדורגל ושאת מגרשיה ניתן למצוא בכל רחבי העולם.
דשא סינטטי למגרשי כדורגל הינם הדור החדש של הטכנלוגיה העכשווית 

מגרשי ספורט גדולים וקטנים אשר אינם כוללים דשא סינטטי מצריכים המון השקעה ותחזוקה.
עלויות ההשקיה הן אדירות וגדולות בעיקר בעידן הבצורת בה אנו שרויים במדינת ישראל. דשא טבעי מצריך דישון כל העת, כיסוח וטיפול מפני מזיקים.
דשא סינטטי למגרשי ספורט הנו פתרון אולטימטיבי וחוסך לנו המון זמן כסף והשקעה, ההשקעה הנה חד פעמית בדשא סינטטי עמיד ואיכותי המתאים לפעילות ספורטיבית.
מדובר בנוחות בלתי רגילה הן לספורטאים והן לרשויות האמונות על תחזוקת מגרשי הספורט בקהילות השונות.
דשא סינטטי למגרשי ספורט אינו מצריך השקיה, כיסוח או דישון, הוא מיועד לפעילות אקטיבית במיוחד ושומר על צורתו גם לאחר שימוש רב כתוצאה משחקי הספורט הרבים עליו.
נוסף על כך, הצבע הירוק נשמר ונראה לעין ממרחק. התקנת מגרשי ספורט מקצועיים נעשית בקפידה ובאופן מדויק ובטיחותי.
הדשא הסינטטי שאנו מוכרים עובר בדיקות ובעל תו תקן, כאשר אתם בוחרים דשא סינטטי זה הינו פרט חשוב לרכוש דשא איכותי ובעל תקן כי במידה ותגלו לבסוף אחרי שהתקנתם את הדשא הסינטטי
שהוא לא איכותי זה יהיה הפסד ההשקעה וכתוצאה מזה הפסד של המון כספים, בואו להתייעץ עם המומחים של דשא עוז וחייגו אלינו לכל שאלה והתייעצות בנושא על מנת שתקבלו
את המוצר הטוב והאיכותי ביותר כזה שיחסוך לכם המון כסף.
דשא סינטט איכותי קונים רק בדשא עוז!

דשא סינטטי למגרשי ספורט
ישראל, שלאורך שנים סבלה ממחסור קיצוני במטרים היא אחת המדינות שבהן דשא סינטטי למגרשי ספורט מתאים במיוחד. את הדשא שלא צריך להשקות ולטפח החליפו במקומות רבים הגרסאות הסינתטיות בהן ניתן לשלוט בצבע הדשא ובאורך שלו. הן בתקופה הנוכחית שבה אנו עדים לכמות גדולה של גשמים בתוך זמן קצר והן בתקופה שבה יש יובש בחודשי הקיץ, הדשא תמיד נראה טוב. לא צריך לדשן אותו, לא צריך לדאוג שהאדמה שתחתיו תירטב ותגרום להחלקות של הספורטאים במהלך המשחק. אולי חשוב יותר מכל – כאשר הספורטאים מתרגלים לשחק על דשא סינתטי הם מסוגלים לשחק גם מול קבוצות בחו"ל, בהן הדשא הסינתטי הוא חלק בלתי נפרד ממגרשים רבים. ניתן לבחור בדשא בעל מרקם טבעי עם מספר גוונים או במרבד עם גוון אחד.

דשא סינתטי – לעולם לא תגלו קרחות במגרש
אם יצא לכם להיזכר במגרשי הדשא בבתי הספר, תזכרו כי בדרך כלל בעונות קרות או חמות מאד התגלו בהם קרחות. כאשר מעוניינים להזמין אורחים לצפות במשחקי הספורט או הם משודרים בטלוויזיה הקרחות הללו נראות כעורות במיוחד. בנוסף, שפע מזיקים עשויים לגרום לדשא להיות קצר יותר בחלק מהמשטח ולגרום לשינוי בצבע הירוק האחיד.
יתרון נוסף שיש לדשא סינתטי הוא היכולת להטביע עליו את סימני גבולות המגרש הנשמרים לאורך זמן. במקום להשתמש במכונה המאיירת את סימני הגיר בין העונות תוכלו לבצע את הסימון אחת לכמה שנים.

כמו כן תמצאו דשא סינטטי למגרשי משחקים, מתקני משחק ועוד