דשא סינטטי למגרשי ספורט

דשא סינטטי למגרשי ספורט

DOMO SPORTS GRASS מאושרת כספק מועדף FIFA Preferred Producer והיא מציעה לכם דשאים סינטטיים מקצועיים שעומדים בתקינה מקצועית ומחמירה של מעבדות FIFA. בנוסף, הם בעלי תקנים אירופאים מחמירים והם מאושרים גם על ידי UEFA , כי על איכות לא מתפשרים.

 דשא עוז ספורט מייצגת באופן בלעדי בישראל את חברת DOMO SPORTS GRASS הבלגית, אשר נחשבת למובילה עולמית בפיתוח ובייצור דשאים סינטטיים מקצועיים למגרשי כדורגל ושאת מגרשיה ניתן למצוא בכל רחבי העולם.

שותפים לסביבה מנצחת

לאתר דשא עוז ספורט

מגרשי ספורט גדולים וקטנים אשר אינם כוללים דשא סינטטי מצריכים המון השקעה ותחזוקה. עלויות ההשקיה הן אדירות בעיקר בעידן הבצורת בה אנו שרויים. דשא טבעי מצריך דישון כל העת, כיסוח וטיפול מפני מזיקים. דשא סינטטי למגרשי ספורט הנו פתרון אולטימטיבי לצורך זה. ההשקעה הנה חד פעמית בדשא סינטטי עמיד ואיכותי המתאים לפעילות ספורטיבית. מדובר בנוחות בלתי רגילה הן לספורטאים והן לרשויות האמונות על תחזוקת מגרשי הספורט בקהילות השונות. דשא סינטטי למגרשי ספורט אינו מצריך השקיה, כיסוח או דישון. הוא מיועד לפעילות אקטיבית במיוחד ושומר על צורתו גם לאחר שימוש רב כתוצאה משחקי הספורט הרבים עליו. נוסף על כך, הצבע הירוק נשמר ונראה לעין ממרחק. התקנת מגרשי ספורט מקצועיים נעשית בקפידה ובאופן מדויק ובטיחותי.