אין אדם שלא מכיר את המושג "דשא סינטטי", הדשא הסינטטי בא לידי ביטוי בכל כך הרבה מקומות: גינות נוי, מגרשי משחקים, מגרשי כדורגל, פארקים, בתי ספר, גני ילדים ועוד אין סוף מיקומים. כיום ישנם כל כך הרבה משטחי דשא סינטטי ברמה גבוהה, שלא קיימת כל סיבה להמשיך ולדאוג לתחזוקה באופן שוטף של דשא טבעי. דשא טבעי דורש תחזוקה רבה כמו כל דבר חי, התחזוקה דורשת: הדברה, גיזום, שתילה והשקיה ולכן אין שום ספק שדשא סינטטי למגרשי כדורגל יהווה בחירה הרבה יותר הגיונית ומשתלמת מבחינה כלכלית. יותר ויותר מגרשי כדורגל מבינים את היתרונות של הדשא הסינטטי ומחליפים את המדשאות לדשא סינטטי מלאכותי ואיכותי. היתרונות של שימוש בדשא סינטטי במגרשי ספורט הם רבים ומגוונים ועל כך נדבר במאמר הבא.

מגרש כדורגל עם דשא סינתטי

אלו משטחי דשא סינטטי יתאימו למגרשי ספורט?

דשא סינטטי יש לבחור בקפידה רבה ודשא סינטטי למגרשי ספורט יש לבחור בכובד ראש בפרט. זכרו- זול הוא היקר ביותר בסופו של דבר, לא כל משטח זול שיציעו לכם, באמת יוכל להיות אפקטיבי כמצע לפעילות ספורטיבית ולכן לפני שאתם רוכשים דשא סינטטי כי הוא זול, בחנו קודם לכן כמה פרמטרים: רכות המשטח (משטח קשה מפלסטיק עלול לפצוע את השחקנים), אך רצוי שהמשטח לא יהיה רך מדי, מכוון שמשטחים רכים ועדינים מדי עלולים להיקרע בקלות עמידות המשטח בפני משקל כבד, עמידות המשטח בפני תנאי מזג אוויר קשים, אלא אם אתם מתכננים לבטל משחקים בעקבות גשמים (דבר שלא תרצו שיקרה). כל הפרמטרים הללו חיוניים להענקת סביבת אימונים אפקטיבית וחיונית לשחקנים וכמו כן הבטחת למשך טווח ארוך. במידה ובחרתם במשטחים איכותיים שעומדים בפרמטרים תהיו בטוחים שתוכלו ליהנות מדשא איכותי, ירוק ומהמם לתקופה ארוכה.

דשא סינטטי איכותי למגרשי כדורגל

דשא סינטטי איכותי למגרשי כדורגל מתאפיין בגובהו ובצפיפותו הנמוכה ביחס לדשא סינטטי בבתים פרטיים או גינות ציבוריות. כאשר מבצעים תיקון אין כל צורך להחליף את כל המשטח, אלא ניתן לבצע תיקון באופן נקודתי.

תחזוקת דשא סינטטי במגרשים

 כפי שאמרנו, דשא סינטטי למגרשי ספורט אינו מצריך תחזוקה תכופה. מכוון שדשא סינטטי אינו חי, אין כל צורך לבצע הדברה או עבודת גיזום. הפעילות היחידה שאכן יש לבצע על מנת לדאוג לתחזוקת הדשא היא ניקיון. יש לנקות את המשטחים באמצעות מים או מכונות שטיפה לפחות אחת לשבועיים. לפני שמניחים משטחי דשא סינטטי יש להכין את הקרקע על מנת למנוע צמיחה של דשא מתחת למשטח דשא סינטטי. הכנה כוללת: חומרים שמונעים צמיחה חוזרת וייבוש הצמחייה הקיימת.

מהם יתרונות השימוש בדשא סינטטי?

 היתרונות של שימוש בדשא סינטטי במגרשי ספורט הם רבים. השימוש בדשא סינטטי הוא מאוד חסכוני וכל מי שמשתמש בו יעיד כך ואין ספק שבישראל עלויות המים הם נורא גבוהות ותחזוקת ההשקיה היא אינה פשוטה ולכן דשא סינטטי הוא פתרון חסכוני מושלם, כמו כן הטיפול הכללי כגון: גינון, דישון וריסוס כרוכים בעלויות לא פשוטות. ההחלפה של המדשאה הרגילה במשטחי דשא סינטטי תחסוך מכם עלויות רבות מאוד. במגרשי ספורט דשא סינטטי למגרשי ספורט הוא דרך אולטימטיבית ליצירת מגרשי ספורט ישרים, בטיחותיים לשימוש, ללא מזיקים מן החי, ללא חומרי ריסוס רעילים וללא בורות. דשא עוז מספר 1 בדשא סינטטי למגרשי כדורגל

חברת דשא עוז החברה המובילה בתחום הדשא הסינתטי בישראל, מתמחה בהתקנת ותחזוקת משטחי דשא סינתטי מקצועיים לספורט ומשטחי בטיחות סופגי זעזועים. אנו נתאים עבורכם את המשטח הרצוי באיכות הגבוהה ביותר.

להזמנות חייגו 1-700-702-602