דשא סינטטי מבית דשא עוז

החשיבות של דשא סינטטי מעוצב בגני ילדים

בגני ילדים יש חשיבות גדולה לנראות החיצונית של הגן. הגינה שבגן היא האזור בו הילדים מבלים בחוץ זמן ממושך ומשחקים יחדיו, האזור החיצוני הוא קבלת הפנים של הילדים וחשוב שהאזור יהיה מזמין ונעים עבור ילדים. לכן גנים רבים מקשטים את הגינה של הגן בפרחים, עצים, צעצועים, מתקני משחקים, חול, דשא סינטטי ועוד. דשא סינטטי הוא מזמן כבר לא רק משטח, אלא דרך יצירתית לעצב את הגינה ולהפוך את המשטח למשחק מעניין ומקורי. החשיבות של דשא סינטטי מעוצב בגני ילדים היא מאוד גדולה, באמצעות דשא סינטטי מעוצב עם הדפס צבעוני על גביו ניתן לייצר ממש משחקים מפתחי חשיבה לילדים, לדוגמא: קלאס, ים יבשה ועוד. חוץ מיכולות משחק ופיתוח דמיון דשא סינטטי מעוצב בגני ילדים יוצר אווירה נעימה מאוד וזהו דבר שמאוד חשוב בגני ילדים, מכוון שלרוב הילדים לא קל להיפרד מההורים בבוקר וקבלת פנים שהיא מזמינה, צבעונית ומשמחת היא הרבה יותר טובה ונעימה עבור ילדים.

דשא סיננטי מעוצב – גם בטיחותי

בדשא עוז כל בעל/ת גן יכולים לבחור את סגנון העיצוב ואנו מתאימים אותו במיוחד אל חצר הגן.  בנוסף לאלמנט עיצובי יש דבר שהוא לא פחות חשוב והוא הבטיחות, משטחי הדשא שלנו הם משטחי בטיחות חשובים, אשר שומרים על הילדים ומונעים נזקים גדולים של כוויות, פציעות למיניהן וכדומה. את משטחי הבטיחות פיתחה חברת הבת שלנו "סמארט פליי", חברה בינלאומית המתמחה בפיתוח וייצור משטחי בטיחות חדשניים ומתפתחים. המותג סמארט פליי מציע בטיחות בשילוב של יופי מרהיב ומבטיח חוויה נהדרת לילדים במהלך המשחק בחצר הגן.

בשוק גני הילדים יש תחרות גדולה מאוד ועל מנת שיגיעו אליכם הורים חדשים, הם צריכים לדעת שהילדים שלהם בידיים טובות. ברגע שמשטחי הבטיחות שלנו נמצאים אצלכם בגן, ההורים יכולים לדעת שעליכם אפשר לסמוך ושילדיהם בידיים טובות, מכוון שהמשטחים שלנו מוכיחים עד כמה חשובה לכם הבטיחות של הילדים ועד כמה חשוב לכם שהילדים יגיעו לגן, שנראה טוב, מזמין, נעים לשהות בו ומותאם עבור הילדים.

על מנת שנוכל לספק לכם הצעת מחיר בהתאם לצורככם מוזמנים לחייג 1-700-702-602