דשא סינתטטי לגני ילדים

דשא סינטטי לגני ילדים

חברת דשא עוז בעלת נסיון של מעל 15 שנים בתחום הדשא הסינטטי, ומאחורינו היסטוריה של מעל 1.3 מיליון מ"ר ואנחנו ממשיכים בקצב עבודה מסחרר, בזכות הנסיון הגדול שלנו והאיכות הגבוהה של הסחורה שאנו מספקים. צוות היועצים שלנו מגיע לכל מקום בארץ ישראל וישמח להעניק לכם שירות, הכולל ייעוץ והדרכה שיובילו אתכם לבחור במגרש דשא סינטטי מקצועי, יפהפה, בטיחותי ומהנה, אשר יעניק לכם נחת במשך שנים רבות. במידה ואתם בעלי גן ילדים ומעוניינים להשקיע השקעה חכמה ובטוחה במשטח דשא סינטטי לגני ילדים, חברת דשא עוז היא הבחירה החכמה עבורכם, עם נסיון ארוך טווח בתחום, ידע נרחב בהתאמת הדשא המתאים ללקוח והתקנה מושלמת, ללא פשרות. אם אתם מעוניינים במשטח דשא סיננטי לגני ילדים בטיחותי, עמיד ואיכותי, הגעתם אל המקום הנכון.

 

 

דשא סינטטי הוא יפהפה, אך תוספת של עיצובים מיוחדים על גבי הדשא, הופך את מרבדי דשא סינטטי  להרבה יותר מיוחדים ואטראקטיביים, במיוחד עבור  גני ילדים. חברת דשא עוז מתמחה באספקת דשא סינטטי לגני ילדים עם הדפסים מיוחדים, מעניינים ומסקרנים עבור ילדים, כגון: משחקי קלאס, ים יבשה ועוד. חברת הבת של דשא עוז "סמארט פליי" יוצרת משטחי דשא סינטטי מעוצבים, בשילוב משחקים מיוחדים עבור גני ילדים, פארקים ציבוריים ועוד. המשחקים שלנו הם משחקים, אשר מפעילים את המחשבה ואת החלק היצירתי בכל ילד.  דשא סינטטי של חברת דשא עוז עומד בתקנים ISO וכל תקני הבטיחות והאיכות הנדרשים, על מנת לספק דשא סינטטי ברמות בטיחות ואיכות הגבוהות ביותר עבור הילדים וסגל והצוות החינוכי.

דשא סינטטי לגני ילדים מבית דשא עוז הוא הבחירה הטובה ביותר שתוכלו לעשות שמדובר בילדים ובבטיחותם של הילדים.  בזכות חברת הבת שלנו סמארטפליי יש ביכולתנו לספק דשא סינטטי לגני ילדים בטיחותי בעל משטחי בטיחות, אשר מצמצים את הנזקים בעת נפילה ושומרים על בטחונם של הילדים בגן. בטיחות בגני ילדים הוא דבר חשוב במיוחד ואנו מבינים זאת ולכן אנחנו מספקים לכם את החבילה השלמה של דשא סינטטי איכותי בשילוב משטח בטיחות. דשא סינטטי בגני ילדים הוא בחירה מצוינת, מכוון שדשא סינטטי לא מצריך המון תחזוקה והוא מאוד חסכוני וכמובן שהוא משרה בשטח החיצוני של הגן אווירה נעימה ומוסיף חיות וצבע אל גינת הגן. יותר ויותר גני ילדים מחליפים את הדשא הטבעי ועוברים אל דשא סינטטי לגני ילדים ונהנים ממשטח דשא איכותי, יפהפה ונוח לתחזוקה.

 

 

השותפים שלכם בסביבה

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לך ייעוץ והכוונה