חברת דשא עוז מחזיקה במגוון מוצרים רחב של דשא סינטטי למגרשי ספורט, גני ילדים ובתי ספר. מתקני שעשועים, דשא סינטטי לגני ילדים ובתי ספר הם מקומות שילדים רבים פוקדים אותם. אך כידוע ילדים אוהבים לשחק, לרוץ ולהשתולל, ולא תמיד יודעים להיזהר. דשא עוז, דשא סינטטי, עונה על בעיה זו בצורה אידיאלית, נוחה ואסתטית. על מנת לשמור על ילדינו הוציא משרד החינוך הוראות בטיחות מיוחדות, ביניהן דרישה למשטחים רכים אשר יספגו וירככו נפילות וחבטות. בעבר היה נפוץ מאוד השימוש בחול, אך החול דרש תשומת לב מתמשכת: הקפדה על מפלס החול, ניקיון ומניעת מחלות וזיהומים. השימוש בדשא עוז, דשא סינטטי, חוסך את ההתעסקות המיותרת והוצאות התחזוקה הנדרשות מהחול.

דשא סינטטי לגני ילדים – מרבד הדשא המוכן רך מאוד ומרכך היטב כל נפילה, הוא נעים למגע ואינו יוצר גירוי בעור, עמיד לשנים רבות ואינו דורש כל השקיה או השקעה נוספת, וכמובן נקי ודקורטיבי במיוחד.

שומרים על בריאות ובטחון ילדינו

כיום מגרשי המשחקים, גני הילדים ובתי הספר שומרים על בריאותם ובטיחותם של הילדים, חוסכים בעלויות הטיפול ונהנים ממראה ירוק ורענן כל השנה.

בנוסף, חברת 'דשא עוז' קיבלה בימים אלה את אישור התקנות משטחי ה- smart play משטחים בטוחים וגמישים בציפוי עליון של דשא סינתטי, המיוצרים במיוחד עבור מתקנים למשחקי ילדים. המשטחים מותקנים מזה שנים במדינות אירופה, מונעים את סכנות הפגיעה, וזוכים להצלחה רבה. עתה אושר המוצר ע"י מכון התקנים הישראלי לאחר שעבר בדיקות בליה, אש, רעילות, חוזק תלישה, קביעת גובה נפילה קריטי וביצוע משטח באתר משחקים.

משחקי רצפה
דשא סינטטי לגני ילדים
דשא סינטטי לגני ילדים