עיצוב גינות בעזרת דשא סינטטי

בית עם גינה הוא חלום כל כך ישראלי. ואם לא לגור בבית עם גינה, אז לפחות לגור ליד איזה פארק עם דשא ירוק ומדהים. כמו בחו"ל ממש. אבל, מזג האוויר הים תיכוני, המדברי ששורר בארצנו הקטנטונת לא מאפשר הימצאות של מדשאות ירוקות וגדולות בבתים פרטיים או בגינות ציבוריות.

ואולי זה דווקא הפוך? דשא סינטטי הוא פתרון ייחודי המאפשר ליהנות מכל העולמות, גם דשא ירוק, מהמם, שאפשר לשבת עליו, להתרגע מולו בסיום של יום עבודה, לשחק עליו ולבלות עם חברים. וגם מבלי להתנגד לאקלים הישראלי המקשה על גידול מדשאות. חברת דשא עוז, החברה המובילה ופורצת הדרך בתחום דשא סינטטי בארץ הביאה כבר לפני שנים את בשורת הדשאים הסינטטיים, המאפשרת לכל אדם ליהנות ממדשאה, בכל גודל, וללא עלות תחזוקה שוטפת.

דשא סינטטי – חיסכון כלכלי ולא רק

לדשא סינטטי של חברת דשא עוז יתרונות רבים, כלליים, חברתיים, אקולוגיים.

1. מדשאה ביתית ממוצעת צורכת כ 500 ליטר מים ביום. עם עליית מחירי המים, והצורך בחיסכון במים, ברור כי דשא סינטטי מוריד את העול הכלכלי, וכמובן, מסייע לחיסכון במים, שהוא כה חשוב בארץ.

2. דשא סינטטי שומר על האדמה- לא צריך לדשן אותו, ולהדביר בחומרים רעילים, וכך הוא מרחיק רעלים מסביבת ילדים, שומר על סביבה נקייה אקולוגית, מרחיק מכרסמים מהבית, ושומר על אוויר נקי ללא אבק ואבקנים המסוכנים לילדים וחולי אסטמה.

3. דשא סינטטי אפשר לשים גם על גגות, במרפסת ובעצם, בכל מקום. למי שחולם על דשא, אבל לא יכול להרשות לעצמו לגור בבית עם גינה, אפשר לרצף את המרפסת, הגג או כל שטח אחר בעזרת דשא סינטטי של חברת דשא עוז, וכך לייצר לעצמכם פינה מושלמת משלכם.

עיצוב גינות בעזרת דשא סינטטיהדור החדש של דשא סינטטי

הדשא של חברת דשא עוז הוא האיכותי ביותר בארץ ובעולם. הדשאים שלנו מתקדמים כל כך שהם בכלל לא ייראו לכם כמו דשא סינטטי, אלא כמו דשא אמיתי. חברת דשא עוז שמה דגש על פיתוח ושיווק דשא סינטטי שהוא גם יפה לעין, נעים לשימוש, עמיד בפני משקלים גבוהים, ולכן מתאים למשחק ילדים ואירוח.

בנוסף, דשא סינטטי של חברת דשא עוז מיוצר מפולימריים ייחודיים המכילים גם מסנני קרינת UV שמגנה על הדשא, ושומרת על הגוון, הגמישות, והמראה לשנים רבות.