מתכננים פארק כושר? מעוניינים להקים בשכונה גינה עם מתקני כושר? מתלבטים מה צריך להיות שם? מעבר למתקנים השונים חשוב שתבחנו התקנת משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים. המתקנים השונים תורמים רבות לכושר אולם עליכם לשים לב גם לבטיחות בפארקים האלו. משטחי הבטיחות smart play  אלו משטחים חכמים, משולבי דשא סינטטי שמצמצמים חבלות כתוצאה מנפילות והופכים את השימוש במתקנים לבטיחותי הרבה יותר.

משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים

משטחי הבטיחות למתקני כושר ציבוריים הם פריט חובה לכל פארק כושר. במתקני הכושר האלו משתמשים אוכלוסייה מבוגרת וצעירה כאחד ועל המתכננים של הפרויקטים האלו לדאוג שהם יהיו בטיחותיים ככל הניתן. משטחי smart play  של חברת דשא עוז הם בדיוק מה שדרוש לכם כדי ליצור פארק שימושי, מתקדם ובעיקר בטיחותי. טרנד מתקני הכושר הציבוריים והחינמיים הולך ותופס תאוצה בכל רחבי הארץ ונראה כי רבים מאוד נהנים ממנו. המתקנים האלו גם תורמים לניהול אורח חיים בריא וגם משפרים את התדמית של כל עיר או יישוב בהם הם נמצאים. חשוב לתכנן את המתקנים האלו בצורה שהם גם יהיו שימושיים וגם יהיו יעילים ויהיו בהם כמה שפחות תאונות.

משטחי בטיחות למתקני כושר
משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים
משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים

מהם משטחי smart play ?

ליין משטחי הבטיחות של חברת דשא עוז הוא ליין של מוצרים מתקדמים שמגבירים בטיחות בפארקי כושר, גני ילדים וגינות ציבוריות. המשטחים האלו עשויים משכבה עליונה של דשא סינטטי איכותי ועמיד במיוחד. השכבה התחתונה זוהי שכבת בטיחות שמיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת על פי נוסחה ייחודית לנו. השכבה הזו היא שמצמצמת את הנזקים כתוצאה מנפילות והיא שתשמור על כל אלו שעושים שימוש במתקנים השונים. חברתנו מתמחה בייצור דשא סינטטי למגרשי ספורט תוך הקפדה על איכות מרבית ועמידה בכל התקנים הדרושים.

התקנת משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים

חברת דשא עוז פועלת כבר שנים רבות וארוכות בתחום הדשא הסינטטי ומתקני הבטיחות. אנו משווקים ומתקינים את המשטחים גם בחצרות גני ילדים רחבי הארץ. משטחי הבטיחות שלנו עומדים בכל התקנים הדרושים והם מגנים על הילדים והמבוגרים כאחד. ניתן ליצור ולתכנן מתקני בטיחות למתקני כושר במגוון צורות וצבעים וכך לעצב באמצעותם את הפארק. עם משטחי smart play  ההורים רגועים הרבה יותר והילדים מוגנים הרבה יותר. לא סתם מאות רבות של מתכנני גינות בחרו במשטחים של דשא עוז לגינות הציבוריות שלהם.

משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים
משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים