מה צריך לדעת לפני שבוחרים דשא סינטטי לפרוייקטים        

דשא מסמל איכות חיים בבית פרטי, אך הוא נמצא גם במרחב הציבורי. בכל גינה שניה אפשר לראות כיצד דשא סינטטי כבר החליף את הדשא הטבעי. במקביל, זהו גם פתרון היותר נפוץ לכל מיני פרויקטים. לדוגמא, דשא סינטטי לפרוייקטים מתבקש מאליו בהתקנה של אצטדיונים. דשא כזה חיוני בהקמה של מגרשי משחקים לילדים. הוא משתלב נהדר גם במוסדות חינוך, בפרויקטים ממשלתיים, עירוניים ועוד. לפני שבוחרים את הפתרון המתאים, קבלו כמה עובדות שחשוב לדעת.

 

משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי

 

לא כל הדשאים זהים

דשא סינטטי הוא כמובן שונה מדשא טבעי מפני שאין הוא דורש השקיה, לא צריך לכסח אותו והוא לא מצריך כמעט תחזוקה שוטפת מלבד שטיפה מזדמנת. אבל הביאו בחשבון שלא כל הפתרונות זהים. אם אתם לא רוצים להסתבך עם דשא מאיכות ירודה, וודאו שאתם מקבלים אך ורק דשא סינטטי לפרוייקטים ברמה מספקת.

איך יודעים שהדשא איכותי באמת

על מנת לדעת שהדשא איכותי באמת, כדאי לשים לב לצפיפות הסיבים. תוכלו לבדוק שאתם מקבלים פתרון בעל אישורי איכות ועמידה בתקנים, של גופים רשמיים. לדוגמא, בדשא עוז תוכלו למצוא דשא באיכות הגבוהה ביותר, שעומדת בתקנים של איגודי הכדורגל הטובים בעולם.

מה המחיר אומר לכם

הציעו לכם דשא סינטטי לפרוייקטים במחיר שנשמע ממש משתלם? זיכרו שמה שעולה בזול, בסוף עולה ביוקר. נוכל להתאים לכם את הדשא באיכות הגבוהה ביותר, במחיר הוגן, משתלם לאורך זמן. לפרטים אודות המחיר ולהתאמה הפתרון המדויק לפרויקט שלכם (שני דברים שבאים ביחד), אנו לרשותכם.

בחרו את העובי המתאים לכם

הדשא הסינטטי מסופק על פי דרישות הלקוח, גם מבחינת האיכות, גם מבחינת צפיפות וגם מבחינת העובי. את העובי ניתן למדוד לדוגמא על פי אורך הדשא שיכול להיות קצוץ מאוד או ארוך יחסית. הביאו בחשבון את ההיבט האסתטי אך גם את ההיבט המעשי. האם הדשא נועד למשחק של ספורט, כדורגל או טניס? האם הוא מיועד למוסד חינוכי, לפעילות של ילדים? לכל זה יש משמעות. במידה ותרצו להתייעץ עם המומחים, אנא פנו אלינו ונשמח לעזור.