מגרשי כדורגל עם דשא סינטטי ברחבי הארץ

שימוש בדשא סינטטי נפוץ בכל העולם. מגרשי כדורגל באירופה, ארצות הברית ואוסטרליה מתהדרים במשטחי דשא סינטטי נוחים לשימוש ותחזוקה. בתקופה בה ישנם משטחי דשא סינטטי כה איכותיים אין כל סיבה להמשיך לתחזק מדשאות רגילות. דשא רגיל דורש גיזום, הדברה, שתילה והשקיה. דשא סינטטי למגרשי כדורגל יהיה בחירה נכונה יותר מבחינה כלכלית. בישראל מיוצרים משטחי דשא באיכות מאוד גבוהה, קבוצות ספורט רבות מחליפות בכל יום את משטחי הדשא הטבעיים במשטחים מלאכותיים. דשא סינטטי למגרשי ספורט יביא ללא כל ספק לצמצום הוצאות תחזוקת המגרש.

דשא סינטטי במגרש ספורט
מגרש ספורט משולב דשא סינטטי

אלו משטחי דשא מתאימים לספורט?

דשא סינטטי למגרשי ספורט יש לבחור בקפידה. לא כל משטח דשא זול יוכל לשמש מצע לפעילות ספורטיבית. רגע לפני שאתם רוכשים משטחי דשא זולים יש לבחון את רכות המשטח, עמידותו בפני משקל, התמודדות עם תנאי מזג האוויר ודרישות התחום. משטחי דשא סינטטי קשה עשוי פלסטיק קשיח עלולים לפצוע את השחקנים. משטחים רכים ועדינים עשויים להיקרע בקלות. ההתאמה חיונית להענקת סביבת אימונים מתאימה לשחקנים והבטחת עמידות המשטח לתקופה ארוכה. אם בחרתם משטחים מתאימים תוכלו ליהנות מדשא ירוק מרהיב למשך תקופה ארוכה. דשא סינטטי למגרשי כדורגל הוא דשא גבוהה בעל צפיפות נמוכה בהשוואה למשטחי דשא שמתאימים לבתים פרטיים או גינות ציבוריות. חשוב לציין כי תיקונים במגרש אפשר לבצע באופן נקודתי. אין כל צורך להחליף את המשטח כולו בכדי לבצע תיקון נקודתי.

תחזוקת דשא סינטטי למגרשי ספורט

משטחי דשא סינטטי למגרשי ספורט לא זקוקים לטיפולי תחזוקה תכופים. אין כל צורך לגזום את הדשא הסינטטי או להדביר אותו. פעילות התחזוקה היחידה שנדרשת היא ניקיון. אחת לשבועיים יש לנקות את המשטחים באמצעות מים או מכונת שטיפה. בכדי למנוע צמיחה של דשא מתחת למשטח יש להקפיד להכין את הקרקע לקראת הנחת המשטחים. הכנת הקרקע להנחת המשטחים כוללת את ייבוש הצמחייה הקיימת ושימוש בחומרים שמונעים צמיחה חוזרת.

יתרונות שימוש בדשא סינטטי

כל אדם שכבר משתמש בדשא סינטטי יוכל לציין כי יש כאן פוטנציאל לחסכון משמעותי בעלויות. במדינה כמו ישראל בה המים כה יקרים, קשה לממן את השקיית הדשא. גם דישון, ריסוס וגינון כרוכים בעלויות משמעותיות. ברגע שתתבצע החלפת המדשאה הרגילה במשטחי דשא ההוצאות הכספיות יצטמצמו בצורה משמעותית. דשא סינטטי למגרשי ספורט הוא הדרך היחידה בה אפשר להבטיח מגרשים ישרים, בטוחים לשימוש, ללא בורות, ללא חרקים וללא חומרי ריסוס רעילים.