למה כדאי לבחור בדשא סינטטי?

למה לבחור בדשא סינטטי? יתרונותיו של דשא הסינטטי ברורים לכולם. דשא סינתטי הוא עמיד במיוחד, שומר על מראה רענן וירוק לאורך שנים, מסייע לכם לחסוך בהוצאות ההשקיה ותחזוקת הגינה, בעל מראה יפה ומעוצה אשר משדרג את הגינה והבית, מתאים לשימוש ולהתקנה על כל משטח – בקיצור, דשא סינתטי הוא פתרון מושלם לכל חצר, גינה ובית.

בחירת דשא סינטטי לעיצוב הבית והגינה שלכם

בחירת דשא סינטטייתרונותיו של דשא סינטטי רבים כל כך ולכן לאחרונה ניתן לראות שילוב של דשא סינטטי בשטחים ציבוריים, כיכרות ואי תמונה בערים רבות ורשויות מקומיות, חצרות של מתנסים ובתי ספר, מוסדות ומפעלים. דשא סינטטי חזק במיוחד משולב גם במגרשי ספורט, מתאים למגרשי כדורגל וחוסך עשרות אלפי שקלים בשנה בחסכון של עליות אחזקה והשקיה. הדשא הסינטטי של חברת דשא עוז עמיד בפני שחיקה, עומד בתקנים מחמירים בארץ ובחו"ל, מכיל בתוכו חומרים המעכבים בעירה ועמיד בפני קרינת UV החזקה במיוחד בישראל.

בחירת דשא סינטטי של דשא עוז

לאחרונה ניתן אף לראות שימוש חדש בדשא סינטטי בתוך בתים. בתוך מרפסות סגורות, במרפסות של רבי קומות ואפילו על גג הבניין, הדשא הסינתטי כובש כל בית בישראל. אם תרצו לעצב פינת משחקים לילדים בתוך הבית, תוכלו לשלב דשא סינתטי בחדר המשחקים וליצור חיפוי לרצפות השומר על הילדים מפני חבלות ושומר על הרצפה או הפרקט מפני הילדים, שטיח מעוצב ומרשים אשר נותן אור וצבע בבית, קל לניקוי ואינו דורש תחזוקה כלל וכלל. ליצירת אווירה מיוחדת בתוך הבית וברחבי הגינה, דשא סינטטי עמיד, איכותי ובעל מראה מרהיב של חברת דשא עוז – מספר אחת בדשא סינטטי.

לקבלת פרטים ולהזמנות התקשרו 1-700-702-602