טכנולוגיה
  • בטיחות מושלמת 
  • עמידות לשנים רבות
  • חדשנות ומובילות טכנולוגית

אנו מתחילים ומלווים כל פרויקט שלנו, כאשר לנגד ענינו עומדים שלושה עקרונות מרכזיים

המשותף לכל הדשאים הסינתטיים שאנו מציעים, היא דרישת הסף לבטיחות מוחלטת. בחברת דשא עוז לא רק שאנו עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, אנו מעלים ביוזמתנו את הרף ומציבים סטנדרטים חדשים על מנת להבטיח את החשוב מכל – בטיחותם של אהובינו.

אנו מקדישים מאמצים רבים ביישום הליכי בטיחות משמעותיים בכל האספקטים הקיימים. מתהליך האפיון, התכנון והעיצוב, דרך תהליך ההתאמה והניסוי ועד לתהליך ההתקנה והאחזקה.

הבטיחות שלנו

שניים מהערכים החשובים ביותר עבורנו הם בטיחות ועמידות. משטחי הדשא הסינתטי שלנו מורכבים מהחומרים הטובים, העמידים והראויים ביותר למשימה לה הם נועדו – לספק לכם משטח דשא מושלם לאורך שנים רבות, ללא חשש לפציעות, לשחיקה גבוהה, ו/או לכשל מבני. חומרי הגלם האיכותיים ביותר מבטיחים שמשטחי הדשא יהיו עמידים לגמרי לשימוש אינטנסיבי בתנאי חוץ ובכל מזג האוויר.

החומרים שלנו

כל המוצרים של דשא עוז מתוכננים, מעוצבים ומיוצרים בהתאמה לשוק בישראל, תחת תקינה מחמירה ופיקוח קפדני. אנו גאים בעובדה זאת, בעיקר מכיוון שאנו נהנים מהמומחים המובילים ביותר בתחום הדשאים הסינתטים, משטחי הבטיחות ומתקני משחק לסביבה הציבורית.

בקרת האיכות שלנו

כל המוצרים שלנו מתוכננים ומיוצרים באופן שמאפשר התקנה קלה ונוחה, עבור כל צוות גינון, הנדסה או בניה.

ההתקנות שלנו

המוצרים שלנו יוצאים משערנו כשהם חפים לחלוטין מפגמים בחומרי הגלם, בהליך הייצור ובהליך ההרכבה. על מנת להבטיח ללקוחותינו את המוצרים המובילים בעולם, אנו בוחרים בקפידה את אנשי המקצוע, את חומרי הגלם, את תהליכי הייצור ואת תהליך ההרכבה. הוכחה לכך ניתנת באמצעות 5 שנים של אחריות על המוצרים, שלמעשה יכולים להישמר לפרק זמן ארוך יותר, כל זמן שהשימוש בהם נעשה בהתאם לייעודם המקורי.

האחריות שלנו

הדשאים הסינתטיים ומשטחי הבטיחות שלנו אינם מצריכים דישון ואינם מתפרקים בחום, לכן אינם מזהמים את הקרקע. בנוסף, המשטחים שלנו מוגנים בפני קרינת UV ואינם פולטים רעלים, גם בימים חמים.

דואגים לאיכות הסביבה

שותפים לסביבה מהנה

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לך ייעוץ והכוונה