דשא עוז - התקנות דשא סינטטי נכון

כולנו שמענו על דשא סינטטי. עם המחסור במים עלה במהירות השם דשא סינטטי והתפתח לענף שלם בתחום הגינון. הבעיה היא שיש כל כך הרבה סוגים וכל כך הרבה מידע לא מסודר שניתן בקלות ללכת לאיבוד. 'דשא עוז' היא אחת החברות המשווקת דשא סינטטי איכותי כבר שנים. בכדי שתוכלו לרכוש דשא סינטטי איכותי וטוב הכנו עבורכם מדריך מסודר עם טיפים שאספנו במשך עבודתנו 'אין חכם כבעל ניסיון'.

ובכן היתרונות של דשא סינטטי הם ברורים מאד. התקנת דשא סינטטי חוסכת לכם כסף ומים מאחר שאינו דורש מכם השקיה וטיפול. אכן נדרשת השקעה כספית ראשונית אך היא שולית מאחר והיא מחזירה את עצמה בעוד כמה שנים. לאחר התקנת דשא סינטטי תקבלו מראה של דשא טבעי למשך כל השנה ללא שום טיפול בדשא.

לפני התקנת דשא סינטטי יש לבחור סוג דשא

בחירת סוג של דשא סינטטי המתאים לצרכים שלכם אינה פשוטה על אף שכך היא נראית. קיימים המון סוגים של דשא סינטטי הבעיה העיקרית היא שכל יצרן של דשא סינטטי מעניק שמות משלו לדגמים ולכן יש בעיה להשוות בין הסוגים. בכדי להשוות בין הסוגים בקשו מפרט טכני של כל דשא מוכן שבדקתם ואתם אוהבים. במפרט הטכני יופיעו צפיפות הסיבים, סוג התפירה ואורך הסיבים. כל אלו נתונים חשובים מאד בהתאמת הדשא אליכם. ככל שצפיפות הסיבים גבוהה יותר איכותו של הדשא טובה יותר והוא יקר יותר.

כדי להתאים את הדשא באופן מושלם יש צורך לדעת מהו השימוש שנעשה בדשא, משחקי ילדים, הליכה, משחקי כדורגל. כל אחד מהם ידרוש רמת צפיפות גבוהה או אורך סיב שונה. אנו ב'דשא עוז' נשמח להסביר לעם על כל סוג וסוג מהם יתרונותיו וחסרונותיו בכדי שתוכלו לקבל החלטה מוסכלת וטובה בשבילכם.

התקנת דשא סינטטי נכון
התקנת דשא סינטטי נכון
כיכר המטוס בבאר שבע

התקנת דשא סינטטי נכון

התקנת דשא סינטטי כדאי שתתבצע על ידי מקצוענים. התקנה לא טובה תקצר באופן משמעותי את אורך חייו של הדשא ותגרום למראה לא טבעי בגינה. נרחיק ונאמר שכדאי להשקיע יותר בהתקנה טובה מדשא טוב.

שימו לב כי התקנת דשא סינטטי משתנה ממשטח למשטח. כל משטח מקבל התקנה שונה.

בנוסף על המתקין לדאוג לתעלות ניקוז ולשקול את כל מפגעי מזג האוויר. בדשא עוז מפורסמים בהתקנה המקצועית והאמינה שלנו ובאחריות שאנו מעניקים לעבודה שלנו.