המדריך לבחירת דשא סינטטי

לדעת כיצד לבחור!

מתעניינים על רכישת דשא סינטטי? חשוב מאוד לבחור את המוצר האיכותי והמתאים ביותר. כדי להיות מרוצים ממראה עמיד ורענן.

כל כך הרבה סוגים של מרבדי דשא ניצבים מולכם על המדפים בחנות. אתם בהחלט מבחינים בהבדלים בין המוצרים. אך גם פערי מחירים משמעותיים אתם מגלים. אז בעצם במה אתם אמורים לבחור? כיצד תדעו מה מכל המגוון יתאים לכם? קראו להלן וקבלו את הידע הנחוץ לכם לבחירה הנכונה ביותר בעבורכם. כי על מנת לבחור בצורה מוצלחת אתם צריכים לשקול היטב את הנתונים ולבחור מתוך שיקול דעת נבון.

מגרש קטרגל בבית

סוגי דשא סינטטי – במה כדאי לבחור?

  • גובה הסיבים – ניתן לזהות במבט קצר כי יש הבדלים בין המרבדים השונים מבחינת האורך של הסיבים. יש מרבדים שנראים כמו דשא לאחר הכיסוח. יש שיאהבו את הדשא הקצר ויש כאלו שירגישו שהכיסוח קצר מידי… ניתן לבחור בין גבעולים באורך של כעשרה ס"מ עד לכארבעים ס"מ. חשוב להבחין שכאשר הגבעולים ארוכים יותר התחושה היא שהדשא רך יותר. אך אחרים יסברו שדשא ארוך משרה אווירה פרועה ואפילו מעט מוזנחת – של דשא שלא כיסחו אותו במועד.
  • צבעי הסיבים – קיימים גוונים שונים של דשא סינטטי. חשוב לבחור את הגוון היפה שמוצא חן בעיניכם. אם כי יש לשים לב להתאמה של הגוון הרצוי לסביבה בה עתיד הדשא להיות מותקן. כמו כן יש להתאים אותו לרהיטים שיעמדו עליו וליתר האביזרים שעומדים במקום.
  • איכות הדשא – בבדיקת האיכות של הדשא ניתן לשים לב למספר פרמטרים. ראשית יש לבחון את הצפיפות של הסיבים. ככל שיש מספר רב יותר של סיבים בכל מ"ר כך המרבד עמיד ואיכותי יותר. בנוסף חשוב לבדוק מהו המשקל של המרבד. מרבד איכותי שוקל יותר ממרבד באיכות ירודה. שימו לב כי מרבד איכותי עתיד להחזיק מעמד לאורך זמן רב יותר מכל מרבד אחר. מסתבר ששווה להשקיע ברכישת מוצר איכותי שישמש אתכם לאורך זמן, מאשר מוצר זול יותר שמאכזב במהלך השימוש.
  • אחריות – כאשר בוחרים סוגי דשא סינטטי יש לשים לב לכך שעבור מוצר איכותי תקבלו אחריות של יבואן דשא סינטטי. זה בהחלט מספר לכם משהו על האיכות של המוצר. מלבד זאת יש למוצר שרכשתם גב חזק. כך שיהיה לכם אל מי לחזור במקרה של תקלה. כי יבואן דשא סינטטי שנותן לכם אחריות על המוצר מבטיח לכם חווית שימוש מיטבית.
  • סוג הסיב – קיימות טכנולוגיות ייצור שונות. כאשר הטכנולוגיה הנוכחית מייצרת סיבים כפולים. עובדה זו משפרת את העמידות של המוצר.

מתלבטים בין סוגי דשא סינטטי? לא יודעים במה לבחור? ניתן להיעזר באנשי שירות של יבואן דשא סינטטי, ולאתר את המוצר הטוב ביותר בעבורכם. כי להתאמה של סוגי דשא סינטטי ובחירה בסוג הדשא המתאים והטוב ביותר, יש השפעה על שביעות הרצון שלכם מהמוצר.