מהו ה Smart Play?

משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי מספקים חוויית משחק מיוחדת במינה בזכות שכבת הדשא העליונה המכסה את פני משטח הבטיחות. השכבה העליונה עשויה דשא סינטטי איכותי שמקובע היטב בתוך המשטח ומאפשר מגע רך ונעים למשתמשים במתקני המשחק באזור. דשא עוז מוכרת כספקית דשא סינטטי האיכותי ביותר ממיטב היצרנים העולמיים המובילים. דשא סינטטי המשולב במתקני הבטיחות מחזיק לאורך שנים, שומר על הסיבים זקופים, ישרים וצפופים זה לזה, וכן קיים במגוון צבעים. בזכות שילובו של דשא סינטטי בשלל צבעים בתוך משטחי בטיחות ניתן ליצור על גבי המשטח ציורים ומשחקי רצפה דוגמת קלאס וטוויסטר להנאתם הרבה של הילדים.

שכבת הבטיחות התחתונה של ה Smart Play מיוצרת בטכנולוגיה מתקדמת על פי נוסחה ייחודית שפותחה לצורך כך במיוחד. לעומת משטחי גומי רגילים, משטחי הבטיחות של דשא עוז אינם דורשים יציקה בשטח ההתקנה, אלא מגיעים לאזור ההתקנה כמרבדים מוכנים, שצוות דשא עוז מקבע במקצועיות ומהירות לקרקע ופותח את האזור לציבור הרחב מיד בסיום העבודות.

מכון התקנים הישראלי מצא, בעקבות הבדיקות שערך, כי ה Smart Play יעיל במיוחד בבלימת נפילות ומתאפיין בעמידות גבוהה מאוד בפני פגעי הזמן והוונדליזם. משטחי הבטיחות של דשא עוז אינם מפרישים רעלים, עמידים בפני נזקי הזמן והוונדליזם, סיבי דשא סינטטי עמידים בפני קרני UV ואינם דוהים.

דשא עוז התקינה משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי במאות פארקים ציבוריים, גני משחקים, מתחמים ציבוריים וכו' וממשיכה לשדרג עוד ועוד אתרים נוספים. הילדים אוהבים לשחק על גבי ה Smart Play וההורים רגועים כי ילדיהם בטוחים – מה עוד צריך?

משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי

Smart Play: ליין מוצרים ייחודי של דשא עוז – מספר אחד בדשא סינטטי.

Smart Play הינו דור חדש של משטחי בטיחות השומרים על בטיחותו של הילד במהלך הפעילות שהוא מבצע באזורים שיועדו לצורך כך. משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי מתאימים במיוחד לגני משחקים ומתקני כושר ציבוריים, לגני ילדים ובתי ספר ולכל מי שבטיחות ילדיו בעת משחק חשובה לו.

 ה- Smart Play כבר הותקן אצלכם? דשא עוז – מספר 1 בדשא סינטטי, חייגו – 1-700-702-602

משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי smartplay
משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי smartplay
משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי smartplay