דשא סינטטי לפרויקטים ממשלתיים מיועד עבור מגוון צרכים והוא מותקן באזורים של מוסדות ציבוריים וגופים ממשלתיים רבים, כגון: רשויות ומועצות, עיריות ועוד. אחד מן השימושים הנפוצים בדשא סינטטי שמאוד תופס תאוצה בשנים האחרונות הינו התקנת דשא סינטטי בשטחי בתי ספר, מוסדות לימוד, כגון: אוניברסיטאות, גנים, פנימיות, מכללות. בנוסף לכך, ניתן לראות הרבה מדשאות של דשא סינטטי בשילוב אבנים וצמחייה באזורי כניסה ויציאה מן ערים ויישובים וזאת על מנת להעניק מראה אסתטי ומטופח למקום.

יותר ויותר רשויות מחליפות את המדשאות הטבעיות בדשא סינטטי, הסיבה לכך היא שרכישת דשא סינטטי היא רכישה חד פעמית, אשר לא מצריכה תחזוקה שוטפת. בניגוד למדשאות הטבעיות, שמצריכות השקייה, דישון, כיסוח ועוד.

תולדתו של הדשא הסינטטי

 תחזוקתו של דשא טבעי מאלצת להשקיע הרבה משאבים, כשמדובר בגינה פרטית ההשקעה עלולה להגיע למאות ₪ בחודש וכאשר מדובר בשטחים ענקיים כמו בתי ספר, רשויות מקומיות ההוצאה גדולה ומכופלת.

הדשא הסינטטי הופיע לראשונה בשנות ה-60 בארה"ב. הרעיון בפיתוחו של הדשא היה ליצור מרבדים שימשו לבילוי ופנאי כדי ליצור תחושה טובה ואווירה טובה בקרב התלמידים במוסדות הלימוד וכך במהרה הדשא הסינטטי החליף את המדשאות הטבעיות במקומות רבים הסובלים ממחסור בשטחים ירוקים בבתי ספר.

 

מהם יתרונותיו של הדשא הסינטטי?

 מלבד העובדה שדשא סינטטי חסכוני בהרבה יותר ממדשאה טבעית, דשא סיננטי מעניק מראה אסתטי ונעים לכל משטח עליו הוא מונח. הדשא הסינטטי מהווה כמדשאה נעימה לרביצה וישיבה ומהווה כאזור למשחק ופנאי בפארקים ציבוריים בהם יש מתקני משחק.

דשא זה לא מתייבש, מצהיב ונובל ואינו מצריך השקיה או תחזוקה מורכבת. דשא סינטטי עם משטחי בטיחות מהווה כמשטח בטיחותי, המונע פציעות שעלולות להתרחש בשעות משחק.

דשא עוז – דשא סינטטי המאפשר סביבה נעימה ובטיחותית בשטחים ציבוריים

 חברת דשא עוז חרטה על דגלה לאפשר סביבה נעימה, יפה ובטיחותית וזאת באמצעות דשא סינטטי איכותי ויוקרתי, העומד בכל תווי התקן הנדרשים. השותפות לדרך סמארט פליי ופארק פלייר מאפשרות לחברה להפיק פארקים ציבורים, גני שעשועים ועוד מקומות ציבורים ברמה גבוהה הכוללים משטחי דשא סינטטי, משחקי רצפה, משטחי בטיחות ומתקני משחק אינטרקאטיביים, שלא ניתן לראות בהרבה מקומות בארץ.

 

 

אם אתם עומדים להתחיל פרויקט ממשלתי ומחפשים את הספק הטוב ביותר חברת דשא עוז כאן בשבילכם. ליצירת קשר חייגו 1-700-702-602