דשא סינטטי מלאכותי לעומת דשא טבעי

לא במקרה הפך דשא סינטטי מלאכותי ללהיט. למדשאות של דשא סינטטי המלאכותי יש כל כך הרבה יתרונות: התקנה קלה, תחזוקה פשוטה, הדשא לא מצריך השקיה ודישון, לא קיימת בעיית חרקים – בקיצור, דשא סינטטי הופך את חיינו לקלים יותר.

דשא סינטטי מלאכותי של חברת דשא עוז ניחן בתכונות שהופכות אותו לאיכותי במיוחד. כלל המוצרים של דשא עוז עומדים בתקנים הישראליים והאירופאיים ומשווקים לצרכן הישראלי לאחר שעברו את כל הבדיקות והבקרות הנדרשות: בדיקת עמידות נגד אש ובעירה, בדיקת עמידות בפני תלישה וונדליזם, בדיקות עמידות לבלאי טבעי ועוד.

דשא סינטטי מלאכותי
מתקני משחק מדעיים

מבחר דגמים של דשא סינטטי מלאכותי – התאמה מושלמת לאתר ההתקנה

לחברת דשא עוז חשוב לשווק רק דשא סינטטי איכותי ועמיד לאורך זמן. כל דגם של דשא מלאכותי מותאם לצורך אשר אותו הוא נועד לשרת: דשא מלאכותי למתחמים ציבוריים (כיכרות תנועה, איי תנועה, גני משחקים ושעשועים, מתחמי כושר ציבוריים, מתחמי קניות ועוד), דשא סינטטי לבתי עסק וגינות פרטיות, ליין עצום של דשא סינטטי למגרשי ספורט מקצועיים, דשא סינטטי משולב במשטחי בטיחות להתקנה בגני משחקים, דשא מלאכותי למוסדות חינוך ומוסדות נוספים…

דשא סינטטי מלאכותי של חברת דשא עוז קיים בכל צבע ובמבחר גוונים של ירוק, והדגמים השונים נבדלים זה מזה בצפיפות הסיבים ובאורכם. כך כל אחד יכול לבחור את הדשא הסינטטי המועדף בשביל הפרויקט שלו.

פרט למוצרים איכותיים מוכרת חברת דשא עוז בזכות שירות הלקוחות האדיב, המקצועי והמהיר שלה.

כל המעוניין לקבל מידע נוסף על דשא מלאכותי ולהזמין התקנת דשא סינטטי מוזמן לפנות אל דשא עוז: 1-700-702-602