אם סבורים אתם שדשא סינטטי יתאים לגינות בלבד, כתחליף לדשא טבעי שצורך מים ותחזוקה, דעו שלא כך הוא. ניתן להשתמש בדשא הסינטטי מהסוג המשובח ביותר, לשלל פרויקטים נהדרים. נדגים את המשמעות של דשא סינטטי לפרוייקטים, דשא סינטטי לפרויקטים מגוונים כפי שבא לידי ביטוי במרכזי ספורט, מגרשים, עסקים, גני ילדים ועוד.

דשא סינטטי לפרויקטים מגווניםדשא סינטטי לפרויקטים מגוונים – תחום הספורט

יזמים בתחום הספורט, עמותות ספורט וקבוצות, דעו לכם כי דשא סינטטי לפרויקטים בתחום הקרוב ללבכם יכול לשדרג את הפרויקט שעל הפרק. עבור מקבלי החלטות בעיריות ומחלקות לחינוך וספורט וכן לגופים עסקיים, כך הדשא העמיד לאורך הזמן יוכל לסייע:

  • בהקמת מגרשי ספורט הישגי ומגרשי כדורגל, הדשא הסינטטי יאפשר לשחקנים, מקצועיים וחובבים, להתאמן ולשחק על הצד הטוב ביותר.
  • ניתן להקים מגרשי ספורט מיוחדים, עבור ילדים, בבתי ספר, פארקים, בשילוב תשתיות נדרשות. למשל, מגרש עם כמה שערי כדורגל, מגרשי כדור עף, מתמחי אימון חוץ למרכזי ספורט וכושר.
  • פרויקטים משולבים עם דשא סינטטי למגרשי ספורט מאפשרים הקמת מגרשים רב תכליתיים, עם סימונים לכדורגל, כדורסל, שערים, סלי קליעה ועוד.
  • משטחים ירוקים, סינטטיים ואיכותיים יתאימו לריצוף מתחמים עירוניים של מתקני כושר לבריאות הציבור ולשימוש חופשי.

דשא סינטטי לתחומים עסקיים, כנסים ואירועים

שילוב של הדפסות וציורים על דשא סינטטי יכולים להפוך אותו למתאים לכל מיני פרויקטים עסקיים. לדוגמא, ניתן להוסיף מיתוג על פי שם העסק, מיתוג של מוצרים, פרסום באירועים. באירוע ספורט, כנסים עסקיים, במרחבים ציבוריים ובמגוון אתרים, דשא כזה מושך את העין ומתאים לצרכי עיצוב.

דשא סינטטי לפרויקטים חינוכיים

מרבדים עשירים של דשא סינטטי צפוף וצבוע יכולים להעשיר שלל פרויקטים חינוכיים. 

  • דשא כזה יתאים להקמה בגני ילדים, בשילוב נפלא של משחקי רצפה. על הדשא ניתן להזמין ציורים של משחקים להפעלת הגוף, לפעילות של דמיון, לשעשוע לבני גילאים מגוונים.
  • דשא כזה יכול להתאים להקמת מתקני משחק, בגני ילדים, בתי ספר.
  • על דשא סינטטי ניתן ליצור הדפסים של שבילים, דרכים, כבישים, תמרורים. מתאים לנסיעה בבימבות לגילאים צעירים וכן ללימוד זהירות בדרכים.

 

חברת דשא עוז מספקת דשא סינטטי יוקרתי, ברמה הגבוהה ביותר למגוון רחב של פרויקטים! אם ברצונכם להתקין דשא סינטטי עבור פרויקט הגעתם אל המקום הנכון.