דשא סינטטי לרשויות

אנו מספקים מגוון סוגים של דגמי דשא סינטטי לבחירתו של הצרכן: דשא סינטטי עם סיבים מתפצלים, דשא סינטטי בעל אורכי סיב שונים, מבחר גווני דשא סינטטי לבחירה ועוד שפע אפשרויות לבחירת דשא סינטטי בהתאם להעדפותיה של הרשות.

שלל הדגמים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות לאחר שעברו בדיקות של מכון התקנים הישראלים. הדשא הסינטטי של דשא עוז עמיד בכל תנאי מזג האוויר, מוגן מקרינת UV ומתאימים לחלוטין לאקלים הישראלי.

כחלק מהרצון לשמור על שטחים ציבוריים מטופחים ונאים עובדת דשא עוז בשיתוף עם רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ ומתקינה דשא סינטטי איכותי במתחמים ציבוריים, איי תנועה וכיכרות ובפארקים ציבוריים.

דשא עוז מספקת את מרבדי הדשא האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, שניתנים להתקנה פשוטה על גבי כל סוגי המשטחים: ריצוף, פרקט, שיש, חול, או כל סוג מצע אחר.

השותפים שלכם בסביבה

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לך ייעוץ והכוונה

  • מזה מספר שנים מבצעת חברת "דשא עוז" התקנות דשא סינטטי במתקני חצר ומשחקים לבית הספר, גני הילדים ומוסדות נוספים בעירייה. ברצוני לציין את איכות העבודה הטובה, השירות המקצועי, העמידה בלוח זמנים והמענה האדיב שהחברה מספקת, ולהביע את שביעות רצוננו משיתוף פעולה זה.

    עיריית יהוד מונסון ישראל ששון - מנהלן אגף החינוך

  • בחודש ספטמבר 2017 חברת דשא עוז בע"מ התקינה עבורנו מגרש קט-רגל מדשא סינתטי מקצועי מסוג DOMO SLIDE DS 60 MM ביישוב ניל"י. העבודה בוצעה באופן מקצועי ומיומן והשירות של עמית היה לשביעות רצוני.

    יישוב ניל"י יחיאל קאפח - מזכיר ניל"י