דשא סינטטי לרשויות מקומיות

דשא סינטטי לרשויות

אנו מספקים מגוון סוגים של דגמי דשא סינטטי לבחירתו של הצרכן: דשא סינטטי עם סיבים מתפצלים, דשא סינטטי בעל אורכי סיב שונים, מבחר גווני דשא סינטטי לבחירה ועוד שפע אפשרויות לבחירת דשא סינטטי בהתאם להעדפותיה של הרשות.

שלל הדגמים עומדים בסטנדרטים הגבוהים ביותר של איכות לאחר שעברו בדיקות של מכון התקנים הישראלים. הדשא הסינטטי של דשא עוז עמיד בכל תנאי מזג האוויר, מוגן מקרינת UV ומתאימים לחלוטין לאקלים הישראלי.

כחלק מהרצון לשמור על שטחים ציבוריים מטופחים ונאים עובדת דשא עוז בשיתוף עם רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ ומתקינה דשא סינטטי לרשויות מקומיות במתחמים ציבוריים, איי תנועה וכיכרות ובפארקים ציבוריים.

דשא עוז מספקת את מרבדי הדשא האיכותיים ביותר הקיימים בשוק, שניתנים להתקנה פשוטה על גבי כל סוגי המשטחים: ריצוף, פרקט, שיש, חול, או כל סוג מצע אחר.

השותפים שלכם בסביבה

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לך ייעוץ והכוונה

  • חברת "דשא עוז" היא זכיינית של המועצה ועשתה עבודות להנחת דשא סינתטי ומשטחי בטיחות במועצה בהיקף רחב. דשא עוז היא חברה מקצועית ביותר, מנהליה מעורבים ונותנים שירות טוב. יהודית שעובדת עם המועצה היא מנהלת מקצועית, מסורה, בעלת תודעת שירות עמוקה ואנו מקבלים ממנה שירות מצוין. אנו ממליצים בחום על דשא עוז.

    מועצה אזורית חבל מודיעין אילן כהן - יועץ לניהול פרויקטים - מועצה אזורית חבל מודיעין

  • בחודש ספטמבר 2017 חברת דשא עוז בע"מ התקינה עבורנו מגרש קט-רגל מדשא סינתטי מקצועי מסוג DOMO SLIDE DS 60 MM ביישוב ניל"י. העבודה בוצעה באופן מקצועי ומיומן והשירות של עמית היה לשביעות רצוני.

    יישוב ניל"י יחיאל קאפח - מזכיר ניל"י

דשא סינטטי לרשויות מקומיות קונים מדשא עוז

מספר 1 בדשא סינטטי