דשא סינטטי לגינות ציבוריות מבטיח שורה ארוכה של יתרונות. דשא סינטטי מיוצר מחומרים סינטטיים בלבד וזוהי הסיבה שהוא עמיד בפני בלאי ושחיקה. בנוסף, התקנה של דשא סינטטי בגינות ציבוריות מאפשר ליהנות מן תכונותיו המרכזיות:

דשא סינטטי לגינות ציבוריות

  • חיסכון במים: מועצה מקומית או עירייה מקומית, שבוחרת לעצב גינות ציבוריות באמצעות דשא סינטטי חוסכת המון כסף בשנה, מכוון שאין צורך בהשקיה כדי לתחזק את הדשא. החיסכון במים מביא איתו חיסכון אדיר בהוצאות והמשמעות לכך היא צמצום התשלומים עבור הציבור הרחב.
  • אין צורך בתחזוקה משמעותית- לא קיים צורך בתחזוקה משמעותית על גבי משטחי דשא סינטטי. הדשא נשאר נקי לאורך זמן, גם ללא דישון וכיסוח, וכמובן שאין צורך להדביר את הדשא עם חומרים כימיקליים, מכוון שלא מגיעים אליו מזיקים וחרקים.
  • מגע נעים- דשא סינטטי בגינות ציבוריות הוא נעים, לא פחות מדשא טבעי בגינות ציבוריות, הסיבה לכך היא שדשא סינטטי מיוצר מחומרי גלם נעימים ואיכותיים ובאמצעות החומרים הללו ניתן לקבוע את רמת הצפיפות של סיבי הדשא ולשלב בין משטחים שונים של דשא בגינות ציבוריות וליהנות ממגע נעים עבור הילדים שרצים על גבי הדשא יחפים.

 

דשא סינטטי לגינות ציבוריות – שילוב של עיצוב ונוחות

עד לפני מספר שנים, נאלצו העיריות להתפשר על הנראות של הגינות הציבוריות, מכוון שהדשא הטבעי היה נשחק בקלות ובמהירות. אך, היום ניתן לנצל את נפלאות הטכנולוגיה וליהנות מדשא סינטטי בגינות ציבוריות קטנות וגדולות. לפני ההתקנה, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא רק לחשוב על הסגנון העיצובי המועדף עבורכם ולאחר מכן ניתן להתקין דשא סינטטי בפארקים, מתחת למתקני משחקים, בגינות כלבים, מגרשי שעשועים ועוד. בנוסף, כדי ליצור דשא יותר מעניין ומשעשע עבור הילדים, ניתן ליצור משטחי דשא סינטטי עם הדפסים של חיות, צורות, משחקים כמו ים יבשה, סולמות ונחשים, קלאס ועוד.

לסיכום: אין כל ספק כי היתרונות של עיצוב גינה ציבורית עם דשא סינטטי, הוא הפתרון המושלם והאידיאלי עבור כל פארק ציבורי בכל עיר בארץ. למעשה, אין בקושי חסרונות במשטחי דשא סינטטי והיתרונות עולים על כולם, כך שהבחירה במשטח דשא סינטטי בגינה ציבורית היא לגמרי הבחירה המושכלת והכי חשוב: משתלמת.