דשא סינטטי - לא מה שחשבתם

הדשא הסינטטי של היום לא דומה בדבר לדשא הסינטטי שהיה פעם, כשהוא רק נכנס לחיינו. הדשא של לפני שנים רבות היה נראה מלאכותי לחלוטין וגם הרגיש כך. אנשים היו נרתעים מהתקנת מרבדי דשא סינטטי בגינות שלהם ובאופן כללי השימוש בדשא הסינטטי צומצם למינימום הנדרש בלבד. אנחנו בחברת דשא עוז עוסקים כבר שנים בתחום הדשא הסינטטי בארץ ואנחנו עוקבים אחרי השינויים שהוא עבר לאורך השנים. הדשא הסינטטי כיום הוא מפותח ומתקדם הרבה יותר עד כדי כך שההבדלים בינו לבין הדשא הרגיל הולכים ומיטשטשים מיום ליום.

מרבדי דשא סינטטי

מרבדי דשא סינטטי לגינות פרטיות

מרבדי דשא סינטטי הם פתרון מעולה למי שרוצה גינה ירוקה במראה טבעי ובמינימום מאמץ. את הדשא הסינטטי, כידוע, לא צריך להשקות והתחזוקה שלו היא מינימלית ופשוטה ביותר. מרבדי דשא סינטטי חוסכים כסף ומשאבים רבים ועם זאת מעניקים לגינה מראה מושקע ומטופח. כל אחד יכול לתחזק דשא סינטטי וליהנות מגינה ירוקה כל השנה. חברת דשא עוז היא חברה ותיקה ומנוסה בתחום ותוכלו למצוא אצלנו מגוון רחב של סוגי דשא סינטטי לכל שטח שתבחרו.

התקנת דשא סינטטי

דשא סינטטי הוא קל ונוח לתפעול ופרט להתקנה, כמעט ולא תצטרכו לדאוג לו. הוא ישרת אתכם ויהיה ירוק למשך כל השנה, דבר שיבטיח לכם גינה מוקעת ומטופחת. הדשא מעניק שקט ושלווה ומסיר מכם את הצורך לדאוג לתחזוקה ולגינון. המומחים של חברת דשא עוז ישמחו לעזור לכם לבחור את הדשא שמתאים לכם ביותר ולבצע עבורכם התקנה מקצועית במיוחד. דשא מוכן קונים רק מחברה אמינה, מנוסה ומקצועית.

דשא סינטטי במראה טבעי ורך

 לשמחתם של רבים תחום הדשא הסינטטי התפתח בצורה נרחבת אורך השנים. מרבדי דשא סינטטי שניתן למצוא כיום הם בעלי מראה טבעי ורך במיוחד. המרבדים מיוצרים בטכנולוגיות מתקדמות שמבטיחות את עמידות הדשא לאורך שנים רבות. אנו מזמינים אתכם לבחור ביחד עם המומחים שלנו את סוג הדשא המתאים לכם ביותר מבין המגוון הרחב שלמחכה לכם אצלנו. בנוסף לדשא סינטטי תמצאו אצלנו משטחי פעילות חכמים ועוד מגוון אביזרים משלימים.