דשא סינטטי וכלבים – האם זה הולך ביחד?

אין ספק שכולם רוצים גינה ירוקה שלא דורשת תחזוקה רבה, אולם לא כולם בוחרים בדשא סינטטי בעיקר מהחשש שהוא אינו מתאים לבעלי חיים. לכל אלו שחוששים נציג היום סיבות רבות למדוע דשא סינטטי וכלבים הם דווקא שילוב מנצח, הרבה יותר מוצלח מהשילוב בין כלבים לבין דשא רגיל. לא סתם רשויות מקומיות ועיריות רבות בוחרות להתקין דשא סינטטי בשטחים הציבוריים שלהן. הרי כלבים ובע"ח אחרים מסתובבים חופשי, מה שלכאורה עשוי לסכן את הגינות המטופחות. אולם האמת היא שדווקא דשא סינטטי וכלבים מסתדרים מצוין! אנחנו בחברת דשא עוז מאמינים שדשא סינטטי הוא הדבר הטוב ביותר שתוכלו להעניק גם לגינה שלכם וגם לכלב שלכם. סקרנים לשמוע איך זה עובד? שימו לב.

דשא סינטטי וכלבים , כדאי או לא?

אז כפי שוודאי הבנתם, אנחנו מאמינים שמדובר בשילוב מנצח וגם נשמח להסביר מדוע. הסיבה הראשונה היא שכלבים אינם יכולים לחפור בדשא סינטטי, מה שבדשא רגיל הוא בהחלט אפשרי. זה אומר שגם אם ינסו, הדשא יישאר בשלמותו ומראה הגינה לא ייפגע כלל. בנוסף לכך, צבע הדשא אינו משתנה כתוצאה מהטלת הצרכים של הכלבים וגם אם הם אכן עושים את הצרכים שם – ניתן לנקות את זה בקלות רבה. בגלל זה מדובר בפיתרון מצוין למוסדות חינוך. דשא סינטטי לגני ילדים ,שבהם מבקרים מידי פעם כלבים, הוא פתרון מצוין ששומר על בריאות הילדים. הקפידו על התקנת דשא סינטטי איכותי, קל לניקוי ובעל עמידות גבוהה. מוצרי הדשא של דשא עוז  עומדים בכל הדרישות האלו והם בדיוק מה שאתם והכלבים שלכם צריכים.

גינה ירוקה  – בית נקי

סיבה נוספת למדוע דשא סינטטי וכלבים הוא שילוב מנצח נעוצה בכך שזה גם שומר על ניקיון הבית שלכם! ממש כך. אם כאשר כלב דורך על דשא רגיל בימי החורף, הוא מתמלא בבוץ ומעביר אותו ישירות אליכם הביתה, הרי שעם דשא סינטטי זה לא קורה. מרבדי דשא סינטטי אינם צוברים בוץ ומאפשרים לכלבים להסתובב עליהם חופשי מבלי לחשוש כי הם ילכלכו לכם את הבית. אצלנו בדשא עוז תמצאו מוצרי דשא איכותיים וכמובן אביזרים משלימים לדשא סינטטי שיהפכו את הגינה שלכם למושלמת.

דשא סינטטי מונע הצטברות ריחות לא נעימים

פעמים רבות גידול כלב או בע"ח חיים אחר כרוך גם בהצטברות ריחות לא נעימים… עם כל האהבה שיש לאותם יצורים, אי אפשר שלא להודות שהם עלולים גם להביא איתם ריחות והפתעות פחות נעימים… היתרון הבולט בשילוב של דשא סינטטי וכלבים הוא שהוא מונע את כל הריחות האלו! הוא קל לניקוי, פשוט לתחזוקה ומצליח לשמור על הגנה מפני הריחות האלה. כל הסיבות שציינו לעיל הן בעיננו מה שהופך את הדשא הסינטטי לפתרון מצוין לכל מי שגם רוצה לגדל בע"ח וגם רוצה גינה ירוקה.