דשא סינטטי בוחרים ירוק תמיד

דשא סינטטי הפך בשנים האחרונות למוצר לוהט לכן דשא סינטטי בוחרים ירוק

דשא סינטטי בוחרים ירוק
ומבוקש הנמכר במשתלות רבות ואפילו בסניפי ה"עשה זאת בעצמך" השונים כמו הום סנטר ו"אייס".
דשא סינטטי הוא מוצר המיוצר במדינות שונות בעולם ומיובר על ידי חברות המתמחות בתחום בארץ.

דשא סינטטי הוא בחירה מועדפת הן עבור בעלי גינות פרטיות והן עבור גינות ציבוריות ,הודות להוצאות הנמוכות יחסית לדשא אורגני. 

דשא סינטטי אינו דורש השקייה, דישון, כיסוח והעסקת גנן ולכן גם אם ההשקעה ההתחלתית של קניית דשא סינטטי היא גבוהה,הרי שבטווח הארוך מדובר בהשקעה משתלמת במיוחד.

דשא סינטטי מיוצר ברחבי העולם ומיובא על ידי חברות הבוחרות לייבא את הדגמים המתאימים ביותר לאקלים הישראלי. סוגים אלו מצויידים לרוב בחומר נגד קרני uv העלולות להזיק לדשא.

ירוק כל ימות השנה

דשא סינטטי הוא מוצר מבוקש. אי לכך חברות רבות עוסקות בתחום בארץ.
מעבר לחיסכון משמעותי בכסף, מתאפשרת התקנת דשא סינטטי במקומות בהם לא ניתן לשתול דשא רגיל כמו דירות גג, מרפסות של דירות ואפילו בבנייני משרדים.
מועצות מקומיות רבות ועיריות רבות עבר בחרו לעבור מדשא אורגני לדשא סינטטי על מנת לחסוך בעלויות המים הגבוהות ובהוצאות הכרוכות באחזקות דשא אורגני .
החברות הקיימות בשוק מציעות מגוון רחב של אפשרויות וסוגי דשאים סינטטיים.

על מנת לבצע רכישה נכונה של דשא סינטטי המתאים לצרכים שלכם, מומלץ לערוך סקר שוק. מחירי דשא סינטטי משתנים מחברה לחברה וכן ממוצר למוצר.
מומלץ לבחור בחברה גדולה ואמינה המעניקה אחריות של כמה שנים לדשא הסינטטי.

דשא סינטטי בוחרים ירוק

דשא סינטטי בוחרים ירוק אבל לא תמיד

לא מומלץ להתפתות למבצעים ומחירים "חשודים"זולים במיוחד כיוון שאלו יכולים להצביע על איכות ירודה של דשא. מחירי מבצע עלולים להצביע על פגם בייצור או בעיה בדשא הסינטטי.

על מנת לבחור חכם את הדשא הסינטטי שלכם מומלץ לגשת לחנויות המתמחות ולעמוד מקרוב על טיבו של הדשא והסוגים השונים. אל תתביישו לשאול שאלות.
דשא איכותי נמדד בצפיפות הסיבים שלו. ככל שיריעת דשא סינטטי כבדה יותר,יצביע הדבר על נוכחות גדולה יותר של סיבים ועל איכות גבוהה יותר אשר מאפשרת לשטיח שנים רבות של יופי.
מומלץ לרכוש דשא סינטטי שאורך סיביו אינו נופל מ-20 מילימטרים שכן אז עלול הדשא לאבד במהירות מצורתו בשל דריכות מרובות ולהיראות כמו סמרטוט. מחירי דשא סינטטי משתנים גם בעקבות איכות ומבנה הסיבים של הדשא .
פנו לחברה גדולה ואמינה ובקשו הסבר מקיף הודות סוגי דשא סינטטי וסוגיו ואילו מהם מתאימים לצרכים שלכם: לגינה, למרפסת או לכל מטרה אחרת על מנת שתוכלו ליהנות מהמוצר לאורך שנים רבות.

בדשא עוז תוכלו למצוא מגון רחב של דשא סינטטי הטוב והמתקדם ביותר בארץ בזכות הטנכלוגיה ואיכות הסיבים 
כמו כן אנו הספקים הגדולים ביותר בארץ המספקים דשא סינטטי למוסדות ממשלתיים רשויות מקומיות בתי ספר גנים ועוד ועוד 
לכל שאלה או ייעוץ לגבי דשא סינטטי אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר דרך צור קשר או להתקשר אלינו למספר 1-700-702-602