דשא סינטטי איכותי באופן מיוחד

הדשא של השכן ירוק יותר? לא בהכרח. הירוק של הדשא מלווה את כולנו בהרבה מאוד מקומות ושלבים בחיים. הוא נמצא בגינות, בפארקים, במגרשי הכדורגל, במגרשי הטניס ועוד. בזכות היתרונות השונים של דשא סינטטי, מזמינים אותו להתקנה מקצועית הן בקרב לקוחות פרטיים והן בקרב לקוחות מוסדיים וגופים ספורטיביים. הדשא הזה מתאים לפעילות פנאי ולפעילות ספורטיבית, מכל הסוגים שאפשר להעלות על הדעת. ייחודו בכך שהוא נשאר מרהיב לאורך זמן ואפילו קיבל את חותמת האיכות מטעם גופים ידועי שם בארץ ובחו"ל.

מי צריך את הדשא האיכותי ביותר

אם כבר משקיעים בדשא, חשוב שתמיד נשאל את עצמנו מהי המטרה. כשהמטרה ראויה, הרבה יותר כדאי להזמין דשא סינטטי באיכות הגבוהה ביותר. כך לדוגמא, אם רוצים להקים פארק עם גן שעשועים לילדים, עדיף שהדשא הסינטטי יהיה עמיד אבל גם רך בצורה מתאימה. כך בעצם הוא יאפשר פעילות בטיחותיות לקטנטנים שמשתובבים. דוגמא לא פחות חשובה – במגרשי ספורט מקצועיים או במוסדות חינוך צריך להשקיע באיכות ובבטיחות. על דשא כזה, ברמות הגבוהות, אפשר לשחק כדורגל בכל גיל, בצרוה הכי בטוחה, ללא החלקה ותוך שמירה על הגוף של המתאמן או השחקן.

האם דשא איכותי מגיע ב"מידה אחת"

חשוב לזכור כי הדשא הסינטטי לא צריך תחזוקה מיוחדת, אפשר לשטוף אותו בקלות אך הוא לא צומח וגדל. כלומר, המזמין יכול להחליט מראש איזה סוג של גובה דשא נחוץ לו. הוא בחלט לא מגיע במידה אחת לכל סוגי המטרות. אפשר לבחור את הגובה לפי התכלית והמטרה. למעשה, גם את הצבע והגוון אפשר לבחור ולא חייבים לקחת את הצבע הראשון שרואים.

איכות של ה"טופ" בדשא עוז

בניגוד לדשא באיכות ירודה, שמתבלה מהר יחסית, הדשא האיכותי מחזיק מעמד ונראה כחדש לאורך זמן. על מנת לוודא שגם אתם תיהנו מהפתרון הטוב ביותר, וודאו שאתם נעזרים בספק שמתמחה בפתרונות מהטופ של הטופ. דשא עוז, מתמחים בפתרונות למגרשי אימונים מכל הסוגים, מגרשי ספורט, מתחמי שעשועים לילדים, אצטדיונים ומגרשים ברמה המוניציפלית והלאומית ועוד ועוד.

משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי