דשא מוכן – הדרך הקלה והמהירה להשגת מרבצי דשא מפנקים

מי לא אוהב לרוץ ולהשתולל בדשא או סתם לשבת עליו לפיקניק מפנק? קשה למצוא מישהו כזה… בשנים האחרונות, עם ההתפתחות העירונית המאסיבית, הולכים ונעלמים מרבצי הדשא וגם אלו שקיימים, מתקשים לצמוח בצורה טובה. אז האם נגזר גורלנו לוותר על דשא בסביבת מגורינו? ממש לא. פשוט עלינו לחשוב על דרכים יצירתיות יותר כדי להשיג אותו. דשא מוכן של חברת דשא עוז מיוצר באיכות גבוהה במיוחד ומאפשר לכם ליהנות בקלות וביעילות מדשא. מדובר בדשא סינתטי בעל צפיפות גבוהה וצבע ירוק עז, שנראה הכי קרוב שאפשר לדבר האמיתי.

דשא מוכן – פתרון למשבר המים

אין זה סוד שמדינת ישראל נמצאת במשבר מים חמור במיוחד, אולי החמור ביותר מזה שהייתה בו שנים. דשא מוכן סינתטי הוא פתרון מצוין להתמודדות עם המשבר הזה. העניין הוא פשוט- התקנת דשא מוכן חוסכת (למעשה מצמצמת לחלוטין) את השימוש במים מבלי לפגוע במראה דשא טבעי ועוצמתי. תשכחו מכל מה שחשבתם על דשא סינתטי משום שהדשא הסינתטי של דשא עוז אינו דומה בדבר לדשא שהיה נמכר בעבר. מדובר בדשא איכותי, עם צפיפות גבוהה שמיוצר בטכנולוגיות מתקדמות.

דשא מוכן לגינות ציבוריות וגני שעשועים

אחד השימושים היותר פופולאריים בשנים האחרונות לדשא סינתטי הוא בגינות ציבוריות. ניתן להתקין מרבצי דשא מוכן וכך ליצור גינה יוקרתית שאינה מצריכה השקעה רבה מידי. בצורה זו יכולים הילדים ליהנות ולהשתולל ממש כאילו היה מדובר בדשא טבעי. חברת דשא עוז מתמחה בייצור מגוון  סוגי דשא סינטטי איכותיים במיוחד, בעלי צפיפות גבוהה ומגע נעים ורך. מדובר באחת מהחברות הראשונות שהביאו לארץ את תחום הדשא הסינתטי ולפיכך היא מקצועית ובעלת ניסיון רב בתחום.

משטחי בטיחות למתקני כושר ציבוריים
דשא מוכן

יתרונות הדשא הסינתטי

מעבר ליתרון הברור של החיסכון במים דשא סינתטי גם תורם רבות לאיכות הסביבה. הסיבה לכך היא שדשא סינתטי חוסך גם במים אך גם בעבודות תיחזוק שלא פעם פוגעות ומזהמות את הסביבה. בנוסף לכך יש לו יתרון משמעותי בהענקת מראה נעים לגינות הפרטיות והציבוריות כאחד. דשא מוכן מאפשר לראות ירוק כל השנה מבלי להשקיע מאמץ רב בכך. מעבר להתקנה, יש צורך רק בתיחזוק פשוט ומינימלי שאינו מסובך כלל.