בחירה נכונה של דשא סינטטי, תלוי ממי קונים

בחירה נכונה של דשא סינטטי, עם המחסור במים עלה במהירות השם דשא סינטטי והתפתח לענף שלם בתחום הגינון. הבעיה היא שיש כל כך הרבה סוגים וכל כך הרבה מידע לא מסודר שניתן בקלות ללכת לאיבוד. 'דשא עז' היא אחת החברות המשווקת דשא סינטטי איכותי כבר שנים. בכדי שתוכלו לרכוש דשא סינטטי איכותי וטוב הכנו עבורכם מדריך מסודר עם טיפים שאספנו במשך עבודתנו 'אין חכם כבעל ניסיון'.

החלטה ראשונה

ובכן היתרונות של דשא סינטטי הם ברורים מאד. דשא סינטטי חוסך לכם כסף ומים מאחר שאינו דורש מכם השקיה וטיפול. אכן נדרשת השקעה כספית ראשונית אך היא שולית מאחר והיא מחזירה את עצמה בעוד כמה שנים. תקבלו מראה של דשא טבעי למשך כל השנה ללא שום טיפול בדשא.

בחירת סוג דשא

בחירת סוג של דשא סינטטי המתאים לצרכים שלכם אינה פשוטה על אף שכך היא נראית. קיימים המון סוגי דשא סינטטי הבעיה העיקרית היא שכל יצרן של דשא סינטטי מעניק שמות משלו לדגמים ולכן יש בעיה להשוות בין הסוגים. בכדי להשוות בין הסוגים בקשו מפרט טכני של כל דשא סינטטי שבדקתם ואתם אוהבים. במפרט הטכני יופיעו צפיפות הסיבים, סוג התפירה ואורך הסיבים. כל אלו נתונים חשובים מאד בהתאמת הדשא אליכם. ככל שצפיפות הסיבים גבוהה יותר איכותו של הדשא טובה יותר והוא יקר יותר.

כדי להתאים את הדשא באופן מושלם יש צורך לדעת מהו השימוש שנעשה בדשא, משחקי ילדים, הליכה, משחקי כדורגל. כל אחד מהם ידרוש רמת צפיפות גבוהה או אורך סיב שונה. אנו ב'דשא עז' נשמח להסביר לעם על כל סוג וסוג מהם יתרונותיו וחסרונותיו בכדי שתוכלו לקבל החלטה מוסכלת וטובה בשבילכם.

התקנה

התקנת דשא סינטטי כדאי שתתבצע על ידי מקצוענים. התקנה לא טובה תקצר באופן משמעותי את אורך חייו של הדשא ותגרום למראה לא טבעי בגינה. נרחיק ונאמר שכדאי להשקיע יותר בהתקנה טובה מדשא טוב.

שימו לב כי התקנת דשא סינטטי משתנה ממשטח למשטח. כל משטח מקבל התקנה שונה.

בנוסף על המתקין לדאוג לתעלות ניקוז ולשקול את כל מפגעי מזג האוויר. בדשא עז מפורסמים בהתקנה המקצועית והאמינה שלנו ובאחריות שאנו מעניקים לעבודה שלנו.

מי לא רוצה סביבה יפה ומטופחת?

דשא סינטטי לבתים פרטיים וגינות זהו פיתרון מושלם למי שרוצה לקבל סביבה נעימה במינימום השקעת זמן התקנה ומינימום מאמץ תחזוקה לאחר ההתקנה. דשא סינטטי לבתים פרטיים מאפשר לילדים לצאת לשחק בגינה על גבי דשא סינטטי. גם אתם, ההורים תוכלו להצטרף אליהם, לצאת אל מחוץ לבית לנשום קצת אוויר וליהנות מהשמש. דשא עוז מספר אחד בדשא סינטטי, מאפשרת לבעלי הבתים הפרטיים ודירות הגן ליהנות מסביבה נעימה באמצעות רכישת דשא סינטטי מוכן ירוק ומרגיע ללא כל מאמץ, במשך כל ימות השנה. התקנת דשא סינטטי בגינה מתבצעת במספר שלבים פשוטים בידי מתקינים מקצועיים של דשא עוז לשביעות רצונכם – כל שתוכלו להתחיל ליהנות מהגינה המטופחת באופן מיידי.

הדשא הסינטטי רך ונעים, מעניק תחושה של מרבד דשא חי אך אינו דורש כל תחזוקה. החיסכון הגדול מהיעדר הצורך בהשקיה, היכולת ליהנות ממרבדי דשא ירוקים גם במקומות שדשא אורגני אינו גדל בהם, קלות ההתקנה והמראה המתקבל, הופכים את דשא עוז ומרבדי דשא סינטטי של החברה לבחירה האולטימטיבית עבור כל אחד. לנוחיותכם מספר רב של מוצרי דשא במגוון דגמים וסוגים כדי שתבחרו את הדשא המתאים ביותר בשביל הגינה שלכם או המרפסת. דגמים שונים של דשא סינטטי לבתים פרטיים נבדלים אחד ממשנהו באורך וצפיפות סיבים. פרט לכך, ישנו מבחר עצום של צבעים וגוונים למדשאות של דשא סינטטי לבית. המטרה של דשא עוז היא להתאים את הדשא המושלם לכל גינה פרטית וחצר.