הדשא הסינטטי הוא לא ממש מוצר חדש. הוא כבר קיים מספר שנים לא מבוטל. הדשא הסינטטי מחליף בהצלחה מרשימה את הדשא הרגיל והטבעי שהיה לנו עד אז. אך בעוד שבנושא של דשא טבעי אין יותר מידי אפשרויות או בחירות, הרי שכשמדובר בדשא הסינטטי יש יותר מאפשרות אחת וכמה וכמה סוגים של דשא, באיכויות שונות.

כאשר באים לבחור את הדשא הסינטטי, עולות כמה וכמה שאלות. כמו באיזה סוג של דשא כדאי לבחור, באיזו צפיפות, באיזה צבע, מי יתקין את הדשא וכן הלאה.

אנחנו כאן על מנת לעשות לכם מעט סדר בדברים.

דשא סינטטי – באיזה צבע?

הדשא הסינטטי קיים בכמה וכמה גוונים. אז נכון שהירוק העז הוא בדרך כלל הצבע הכי מושך ונראה גם הכי טבעי וחי. אך אם אתם רוצים לשלב את הדשא הסינטטי בתוך גינה קיימת, אתם חייבים להתאים אותו לצמחיה ולדשא שכבר יש בגינה. אם הצבע יהיה שונה מאוד מהדשא הטבעי, אזי הדשא הסינטטי יבלוט מאוד בשונות שלו והוא יסגיר את היותו סינטטי ומלאכותי.

על כן שימו לב להתאמה ולשילוב של הדשא הסינטטי בגינה שלכם.

דשא סינטטי – באיזה גובה?

חשוב לדעת כי דשא סינטטי עלול להיהרס בעקבות השימוש. הוא עשוי להישחק והוא לא ממש יישאר יפה אם הוא לא יהיה מתאים לצורת השימוש. דשא גבוה מידי בסביבה בה יש הרבה תנועה, יאבד נמהר מאוד מיופיו. הדשא הגבוה מתאים יותר למקומות בהם שמים את הדשא לנוי בלבד.

דשא סינטטי – באיזו צפיפות?

כמו שהדגשנו בנושא של הגובה של הדשא, הוא הדין גם בכל מה שקשור לצפיפות של הדשא. דשא צפוף הוא דשא יותר איכותי. אם הדשא מיועד למגרש משחקים כמו גם לכל מקום בו ישנה תנועה, חשוב לבחור דשא צפוף שיישמר היטב לאורך זמן ולא ייפגע בעקבות השימוש.

מי יתקין לכם את הדשא הסינטטי?

ההתקנה של הדשא הסינטטי חייבת להיעשות על ידי אנשי מקצוע שיודעים לבצע את המלאכה בצורה הכי יסודית והכי מדויקת. לשם כך מומלץ לפנות אל המומחים.

הדשא שלכם יהיה ירוק יותר!