אודות דשא עוז

דשא עוז נחשבת לחברה המובילה בתחום הדשא הסינטטי בישראל, המתמחה בהתקנת ותחזוקת משטחי דשא סינטטי מקצועיים לנוי ולספורט ומשטחי בטיחות סופגי זעזועים, עם ניסיון מצטבר של למעלה מ- 15 שנים ומעל ל- 1.3 מיליון מ"ר.

עמיד בכל תנאי מזג האויר

DOMO SPORTS GRASS מאושרת כספק מועדף FIFA Preferred Producer והיא מציעה לכם דשאים סינטטיים מקצועיים שעומדים בתקינה מקצועית ומחמירה של מעבדות FIFA. בנוסף, הם בעלי תקנים אירופאים מחמירים והם מאושרים גם על ידי UEFA.

יועצינו המקצועיים מגיעים לכל מקום בארץ וישמחו לתת לך שירות, ייעוץ והדרכה שיובילו להקמת מגרש דשא סינטטי מקצועי, בטיחותי ומהנה, אשר ישרת אתכם לאורך שנים רבות.

ללא הוצאות השקיה

בתחום משטחי הבטיחות – דשא עוז משווקת באופן בלעדי בישראל את SMART PLAY המותג המוביל בעולם לייצור משטחי בטיחות לאזורי משחק וכושר. SMART PLAY היינו משטח סופג זעזועים, משולב עם דשא סינטטי איכותי, בעל תו תקן ישראלי ויכולת לבלום נפילה מגובה של עד- 3 מטרים.

בתחום מגרשי הספורט – דשא עוז ספורט מייצגת באופן בלעדי בישראל את החברה הבלגית המובילה DOMO SPORTS GRASS אשר נחשבת למובילה עולמית בפיתוח ובייצור דשאים סינטטיים מקצועיים ושאת מגרשיה ניתן למצוא בכל רחבי העולם.

מבחר גוונים טבעיים

הערכים המנחים אותנו הם שירות ברמה הגבוהה ביותר, מקצועיות ללא דופי ושימוש במוצרים הטובים בעולם. דשא עוז מורכבת מצוות של מומחים מובילים בתחום הדשא הסינטטי המקצועי ובתחום משטחי הבטיחות לסביבה הציבורית. אנו משקיעים משאבים רבים ועושים שימוש בכלים ייעודיים במטרה להקים עבור לקוחותינו את הפארקים, גני המשחקים, אזורי הכושר, גני הילדים ומגרשי הספורט האיכותיים, החדשניים והבטיחותיים ביותר, עם התאמה מלאה לאקלים הישראלי, מתן מענה מלא לצרכי הלקוח והיכולת למצוא פתרונות ייחודיים בעת הצורך.

יש לך את כל הסיבות לבחור בדשא עוז

החומרים שלנו

החומרים

משטחי הדשא הסינטטי שלנו מורכבים מהחומרים הטובים, העמידים והראויים ביותר למשימה לה הם נועדו. חומרי הגלם האיכותיים ביותר מבטיחים שמשטחי הדשא יהיו עמידים לגמרי לשימוש אינטנסיבי בתנאי חוץ ובכל מזג האוויר

הבטיחות שלנו

הבטיחות

המשותף לכל הדשאים הסינטטיים שאנו מציעים, היא דרישת הסף לבטיחות מוחלטת. בחברת דשא עוז לא רק שאנו עומדים בתקני הבטיחות המחמירים ביותר, אנו מעלים ביוזמתנו את הרף ומציבים סטנדרטים חדשים על מנת להבטיח את בטיחותם של אהובינו

הצוות שלנו

הצוות

אנו גאים בעובדה שאנו נהנים מהמומחים המובילים ביותר בישראל בתחומים: מגרשי ספורט מקצועיים, משטחי בטיחות בסביבה העירונית ובגני ילדים, דשאים סינטטיים לרשויות. בנוסף, צוותי ההתקנה שלנו נחשבים למנוסים ולמקצועיים בישראל

הניסיון שלנו

הניסיון

בזכות ניסיון מצטבר של למעלה מ- 15 שנים ומעל ל- 1,300,000 מ"ר של התקנות דשא סינטטי בעשרות רשויות ומוסדות בישראל, אנו מבטיחים לך שקט נפשי ותוצאה מושלמת בכל פעם

דואגים לאיכות הסביבה

איכות הסביבה

הדשאים הסינטטיים ומשטחי הבטיחות שלנו אינם מצריכים דישון ואינם מתפרקים בחום, לכן אינם מזהמים את הקרקע. בנוסף, המשטחים שלנו מוגנים בפני קרינת UV ואינם פולטים רעלים, גם בימים חמים

האחריות שלנו

האחריות

אנו בוחרים בקפידה את אנשי המקצוע, את חומרי הגלם, את תהליכי הייצור ואת תהליך ההרכבה. הוכחה לכך ניתנת באמצעות 5 שנים של אחריות על המוצרים

ההתקנות שלנו

ההתקנות

כל המוצרים שלנו מתוכננים ומיוצרים באופן שמאפשר התקנה קלה ונוחה, עבור כל צוות גינון, הנדסה או בניה

בקרת האיכות שלנו

בקרת האיכות

כל המוצרים של דשא עוז מתוכננים, מעוצבים ומיוצרים בהתאמה לשוק בישראל, תחת תקינה מחמירה ופיקוח קפדני

המומחיות שלנו

איכות מוצרים
התקנות
תחזוקה
שירות לקוחות

חזון החברה

דשא עוז – חלוצת ענף הדשא הסינטטי בישראל ומובילת תחום משטחי הבטיחות עם מותג הדגל Smart Play, תמשיך להוביל את השוק בישראל בזכות איכותם וחדשנותם של מותגיה, שהחברה תמשיך לפתח ולהתאים לשוק הישראלי.

דשא עוז מחויבת למתן שירות למען שביעות רצון לקוחותיה, אנו מתחייבים למתן פתרונות יצירתיים וזמינות מקסימלית תוך הקפדה על איכות ומקצועיות. החברה תקפיד על תקשורת פתוחה, אמינה ושקופה עם לקוחותיה במטרה ליצור את הערך המרבי עבורם.

דשא עוז זוקפת לזכות עובדיה את הצלחתה. החברה תעסיק את העובדים המקצועיים והטובים ביותר בתחומם ותספק עבורם יחס חם, סביבת עבודה נעימה ואפשרויות קידום והתפתחות.

עובדי החברה יפגינו אחריות, מחויבות ויוזמה שכן כל עובד הוא פני החברה וחלק ישיר מהצלחתה ושגשוגה.

דשא עוז הינה חברה הפועלת לשיפור איכות החיים בקהילה, באמצעות מוצריה ובאמצעות התנהלותה. החברה מקיימת ותקיים את כל התנאים הדרושים לשמירה על איכות הסביבה, לחיסכון במים ולמניעת זיהום הקרקע.

שותפים לסביבה מהנה

הצוות המקצועי שלנו ישמח להעניק לך ייעוץ והכוונה