מובילים את תחום דשא סינטטי למבני ציבור

חברת דשא עוז מובילה את תחום דשא סינטטי בישראל מזה שנים רבות. החברה מספקת דשא סינטטי לכל סוגי המגזרים ובין השאר עוסקת באספקה והתקנה של דשא סינטטי למבני ציבור.

נכון להיום, את משטחי הדשא של דשא עוז ניתן לראות כמעט בכל יישוב בארץ. ההתקנות מתאימות לכל סוגי מבני ציבור: מוסדות חינוך (בתי ספר, גני ילדים, מתנ"סים ועוד), בתי חולים, מתחמי ומגרשי ספורט, בתי כנסת, מבני ציבור המשמשים למסחר, עסקים ועוד. כל אלו רק מרוויחים מהתקנת דשא סינטטי – המקום משדרג את המראה המשעמם ומקבל טוויסט עיצובי מרענן ומזמין.

דשא סינטטי למבני ציבור

דשא עוז מעסיקה מומחים בהתקנת דשא סינטטי איכותי למבני ציבור – מה שמאפשר התקנה מדויקת ואיכותית של המרבדים באתרי ההתקנה. המדשאות עמידות מאוד לאורך שנים, הן מקובעות היטב לקרקע ושומרות על מבנה וצפיפות הסיבים גם לאחר זמן. כפי שאפשר לראות מהפרויקטים הקודמים של דשא עוז, דשא סינטטי למבני ציבור דומה מאוד לדשא טבעי כך שלא ניתן להבחין כלל בכך שמדובר, למעשה, בדשא מלאכותי.

פרויקטים מיוחדים של דשא סינטטי למבני ציבור

פרט לדשא מלאכותי בגווני ירוק טבעי מחזיקה דשא עוז דשאים בכל צבעי הקשת. בעזרת שילובים בין יריעות דשא בצבעים שונים ניתן להתקין מדשאות הכוללות עיטורים, ציורים ולוגואים. כך, יכולים מבני ציבור להזמין פרויקטים מיוחדים של התקנת דשא סינטטי וליהנות מתוצאות מפתיעות במיוחד.

החלטתם להתקין דשא סינטטי למבני ציבור? חייגו לדשא עוז 1-700-702-602

דשא סינטטי למבני ציבור

[masterslider id="23"]