אודות דשא עוז

דשא עוז, מספר אחד בדשא סינטטי

דשא עוז היא החברה החלוצה בתחום של דשא סינטטי בישראל, נכון להיום זוהי החברה המובילה את התחום תוך מתן שירות איכותי, מקצועי ואדיב לציבור לקוחותיה ותוך התחשבות מלאה בצורכיהם. אנו עובדים עם רשויות מקומיות בכל רחבי הארץ ולוקחים חלק בפרויקטים גדולים בפריסה ארצית.

דשא עוז פועלת במספר מישורים ומספקת דשא מלאכותי לרשויות מקומיות, עיריות ומוסדות ציבור, מלונות ומסעדות, גני אירועים, ועוד. חברת דשא עוז מתמחה בתכנון והתקנת פרויקטים גדולים הכוללים מרבדי דשא סינטטי למגרשי ספורט מקצועי וכן משטחי בטיחות משולבי דשא ובולמי נפילות לגני שעשועים.

מוצרי חברת דשא עוז

חברתנו מחזיקה את קו המוצרים הרחב ביותר בארץ שידוע באיכותו הגבוהה ובעמידותו. לרשותנו עומד מלאי תמידי האפשר לכל מזמין ליהנות מהתקנה מקצועית של דשא סינטטי כבר בימים הקרובים.

המוצרים של חברתנו מתאפיינים באיכות מעולה ועומדים בתקנים המחמירים והקפדניים ביותר ומוכיחים את עצמם  בעמידותם המוחלטת לפגעי הזמן. בין מגוון מוצרינו תוכלו למצוא דשא סינטטי למגרשי ספורט מקצועיים, משטחי בטיחות משולבי דשא סינטטי, דשא סינטטי לגינות ציבוריות, כיכרות תנועה, מוסדות חינוך ועוד.

פרט לשיווק ואספקה של המרבדים, מעסיקה חברת דשא עוז מתקינים ואנשי תחזוקה מנוסים ומקצועיים, שמתקינים את המוצרים במקצועיות ובדיוק מושלם.

שירות הלקוחות של דשא עוז מתחיל משיחת הטלפון הראשונה שלכם לחברה ונמשך שנים רבות לאחר ההתקנה. כל שאלה, בקשה או פניה זוכים לתשומת לב מרבית מצד צוות החברה.

אנו מזמינים אתכם ליהנות ממגוון מוצרי הדשא הסינטטי שלנו ומליווי צמוד לכל אורך הפרויקט, החל משלב התכנון וההקמה וכמובן גם לאחר שהוא יסתיים.

התקשרו עכשיו 1-700-702-602 או 2600*

דשא סינטטי בישראל

בשנים האחרונות יותר ויותר רשויות ועיריות בישראל בוחרות להקים פרויקטים של גינון בשילוב דשא סינטטי. הבחירה במוצרי דשא סינטטי מאפשרת לתכנן גינות ירוקות ומטופחות שדורשות תחזוקה מינימלית.

חברת דשא עוז היא בין הראשונות שהחלו לעסוק בתחום הדשא הסינטטי בארץ והיא מלווה ערים ויישובים מצפון ועד דרום בדרכם להפוך לירוקים ומטופחים יותר. בסיוע טכנולוגיות מתקדמות אנו מצליחים לייצר מגוון רב של סוגי דשא סינטטי איכותי במיוחד שמוכיח את עמידותו לאורך שנים ועל אף השימוש הרב שנעשה בו. חשוב לזכור כי  לא כל אחד יכול לבצע התקנת דשא סינטטי וכדאי להשאיר את זה למקצוענים. התקנה בצורה לא מקצועית עשויה לגרור השלכות מרחיקות לכת ולגרום לכם ליותר נזק מאשר תועלת. 

סוגי דשא סינטטי